Michelin Pilot Power 3 Scooter

Michelin
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Michelin Pilot Power 3 Scooter

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Michelin Pilot Power 3 Scooter to budżetowa opona letnia przeznaczona do skuterów. Zawarta w niej mieszanka gumy z dodatkami krzemionki zapewnia dobrą trwałość ogumienia. Jej skład daje gwarancje doskonałej przyczepności zarówno ma mokrej, jak i suchej nawierzchni.

Ogumienie Michelin Pilot Power 3 Scooter nie traci swojej sztywności pod wpływem zmieniającej się temperatury. Przy produkcji omawianej opony zastosowane innowacyjną technologię 2CT, która ułatwia bezpieczne pokonywanie zakrętów i wpływa pozytywnie na komfort jazdy.

Ze względu na wysoką wytrzymałość na uderzenia opisywane ogumienie cieszy się dużą popularnością wśród kierowców skuterów. Wzór bieżnika opony pozwala na jego równomierne zużycie dobrą trwałość.

Jak wszystkie opony marki Michelen model Pilot Power 3 Scooter przeszedł niezbędne testy potwierdzające jego wysoką jakość i bezpieczeństwo. Prezentowane ogumienie spełnia wszystkie europejskie normy i stanowi obiekt dużego zainteresowania producentów skuterów oraz ich użytkowników. 

Popularne rozmiary opon Michelin Pilot Power 3 Scooter

Dostępne rozmiary opon Michelin Pilot Power 3 Scooter

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.