Pirelli Angel City

Pirelli
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Pirelli Angel City

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Pirelli Angel City to przeniesienie znanej serii do motocykli o mniejszej mocy, aby zapewnić ich kierowcom takie samo poczucie kontroli i bezpieczeństwa. Opona ta należy do segmentu premium, co sprawia, że charakteryzuje ją wykonanie z najwyższej jakości materiałów, które stało się podstawą do nowoczesnych rozwiązań technologicznych. 

Model ten został stworzony w oparciu o krzemionkową mieszankę gumową z dodatkiem sadzy, czego efektem jest wysoka wytrzymałość całej konstrukcji. W ten sposób nie musisz martwić się o pomniejsze uszkodzenia mechaniczne, a w tym zbyt prędkie zużycie się bieżnika. Rezultatem jest bardzo długa żywotność ogumienia, w której opona zachowuje swoją świetność i możliwości jezdne. 

Pirelli Angel City dlaczego warto kupić

Włoski producent nie zapomniał o konieczności zadbania o komfort ekonomiczny, który podczas jazdy miastem jest niezbędny. Udało mu się zmniejszyć opory toczenia w oponach Pirelli Angel City, co przełożyło się na zminimalizowanie ilości spalanego paliwa. W ten sposób nie tylko zaoszczędzisz, ale również zadbasz o środowisko naturalne. To swoiste połączenie ekologii z ekonomią. 

Wszystko to zwieńczone zostało nowoczesną rzeźbą bieżnika, która radzi sobie równie dobrze na mokrych, jak i suchych terenach letnich. Postawiono tutaj na specjalistyczny rozkład rowków, który tworzy świetnie działający system drenażu. W ten sposób woda i zanieczyszczenia zostają szybko usunięte, co przekłada się na redukcję wpływu zjawiska akwaplanacji. Wszystkie te zalety czynią oponę Pirelli Angel City idealnym wyborem na letnie potyczki z miejskimi trasami.

Dostępne rozmiary opon Pirelli Angel City

14 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.