Pirelli Angel GT 2

Pirelli
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Pirelli Angel GT 2

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Pirelli Angel GT 2 to nowoczesna opona letnia, która przenosi rozwiązania sprawdzone z torów wyścigowych na trasy ogólnodostępne. Model ten należy do segmentu premium, co sprawia, że odznacza się najwyższą jakością użytych materiałów, które stały się podstawą do nowinek technologicznych. Każdy odcinek drogi jest tutaj pod Twoją kontrolą, pozwalając na osiąganie wysokich prędkości przy pełnym bezpieczeństwie.

Włoski producent postarał się tutaj o ultranowoczesną rzeźbę bieżnika, która przekłada się na świetną przyczepność zarówno podczas upalnych, jak i deszczowych dni lata. Dwa ostro zakończone rowki centralne sprawnie radzą sobie z drenażem wody, redukując wpływ akwaplanacji na stabilność prowadzenia. Jednocześnie zastosowano system nacięć biegnących poprzecznie, które pomagają w utrzymaniu stałego toru jazdy.

Zalety opony Pirelli Angel GT 2

W oponach Pirelli Angel GT 2 zastosowano specjalistyczną mieszankę gumową, która jest nie tylko niezwykle wytrzymała, ale również lekka. Pozwoliło to na uzyskanie wyższej odporności na pomniejsze uszkodzenia mechaniczne, a w tym na zbyt szybkie ścieranie się bieżnika.

Jednocześnie jest to podstawą zmniejszonych oporów toczenia, które przekładają się na zredukowaną ilość spalanego paliwa. Angel GT 2 to nie tylko wysokie osiągi i bezpieczeństwo, ale również ekonomia użytkowania.

Wszystko to połączone zostało specjalnymi zakończeniami kordu osnowy, które zostały wykonane ze sztucznego jedwabiu. Pomagają one zwiększać poziom kontroli nad pojazdem i stabilności, gdy pokonujesz trudne zakręty, stosując agresywne manewry.

Dostępne rozmiary opon Pirelli Angel GT 2

17 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.