Pirelli Diablo Rosso Scooter

Pirelli
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Pirelli Diablo Rosso Scooter

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Pirelli Diablo Rosso Scooter to opony przeznaczone do sportowych motocykli wykorzystywanych w codziennym ruchu drogowym. Została stworzona w oparciu o nowoczesne technologie oraz rozwiązania, które sprawdziły się w przypadku opon Diablo Rosso III. Jest to ogumienie przeznaczone dla najbardziej wymagających użytkowników jednośladów, którym zależy nie tylko na najwyższej jakości ale również na doskonałych osiągach.

Opatentowany wzór bieżnika z kształtem błyskawicy zapewnia doskonałe odprowadzane wody spod kół. Gwarantuje to idealną przyczepność nawet do mokrej nawierzchni. Umożliwia to również idealny kąt ustawienia nacięć, w jakie wyposażone są te opony. Profil opony sprzyja pewnemu i stabilnemu wchodzeniu w zakręty.

Pirelli Diablo Rosso Scooter zalety

Pirelli Diablo Rosso Scooter posiadają sportowy profil, który umożliwia dynamiczne prowadzenie jednośladu oraz pewne wchodzenie w zakręty. Zastosowana w nich nowoczesna mieszanka z dużym dodatkiem krzemionki zapewnia idealną przyczepność na każdej nawierzchni. Szeroki zakres temperatury roboczej sprawia, że świetnie radzą sobie w najtrudniejszych nawet warunkach.

Specjalnie zaprojektowany bieżnik zapewnia równomierne zużywanie opon, co wpływa korzystnie na komfort jazdy. Zostały one stworzone w oparciu o doświadczenie marki Pirelli zdobyte podczas wyścigów motocyklowych World Superbike & Supersport Championship, na których marka ta była jedynym dostawcą opon dla zawodników biorących w nich udział. Pozwoliło to wypuścić na rynek opony o doskonałej jakości i parametrach. 

Dostępne rozmiary opon Pirelli Diablo Rosso Scooter

10 cali

Pokaż ofertę

12 cali

Pokaż ofertę

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.