Tourador X All Climate TF1

Tourador
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Tourador X All Climate TF1

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Tourador X All Climate TF1 to całoroczna opona reprezentująca klasę ekonomiczną. Została stworzona z myślą o kierowcach, którym zoptymalizowana i uniwersalna budowa wystarczy do spokojnej jazdy w warunkach miejskich i podczas niedalekich tras. Zastosowano w niej jednak szereg rozwiązań typowych dla opon z klas wyższych.

Opona została wyposażona w bieżnik kierunkowy, który w okresie letnim gwarantuje stabilną jazdę na suchych nawierzchniach, a w okresie zimowym przyczepność na nawierzchniach śliskich. To właśnie on zapewnia pewność i poczucie bezpieczeństwa na śliskich jezdniach czy ostrych zakrętach. 

Innowacyjna rzeźba bieżnika pozwala na efektywne usuwanie nadmiaru cieczy, błota pośniegowego i śniegu spod opon, dzięki czemu zyskują one przyczepność, a możliwość na wystąpienie zjawiska akwaplanacji czy snowplaningu znacznie się zmniejsza. W rezultacie kierowca ma mniejszą szansę na utratę kontroli nad samochodem.

Do wykonania opony producent wykorzystał nowoczesną mieszanką gum wzbogaconą krzemionką. To właśnie dzięki niej opona zachowuje swoje właściwości niezależnie od temperatury, a więc latem jest optymalnie twarda, a zimą elastyczna.

Trwałe tworzywa w składzie opony sprawiają, że jest ona odporna na ścieranie się i cechuje się długą żywotnością.

Wielosezonowe opony tego producenta cechują się świetnym stosunkiem ceny do jakości. Koncernowi udało się również w jednym produkcie połączyć najważniejsze cechy opon zimowych i letnich, dlatego model Tourador X All Climate TF1 to budżetowa alternatywa, zdająca egzamin przez cały rok. 

Dostępne rozmiary opon Tourador X All Climate TF1

14 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.