Laufenn I Fit LW31+ | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Laufenn I Fit LW31+

Laufenn
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Laufenn I Fit LW31+

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Laufenn I Fit LW31+ to ogumienie zimowe zaprojektowane z myślą o samochodach osobowych. Jest to wyrób klasy ekonomicznej, w którym dobre osiągi idą w parze z przystępną ceną.

Można więc zapewnić sobie wysokiej jakości produkt, który zapewnia dynamiczną, komfortową i bezpieczną jazdę w zróżnicowanych warunkach zimowych. Jednocześnie nie trzeba nadmiernie obciążać swojego budżetu.

Specjalny, nowoczesny bieżnik opon Laufenn I Fit LW31+ posiada dużą liczbę rowków poprzecznych oraz barkowych, które skutecznie wypychają wodę zwiększając ochronę przed zjawiskiem aquaplaningu i nagłą utratą przyczepności nie tylko na mokrej, ale również na ośnieżonej trasie. Nacisk jest rozłożony równomiernie, więc bieżnik ten zachowuje swoje optymalne parametry przez cały okres żywotności.

Do produkcji opon Laufenn I Fit LW31+ wykorzystano mieszankę gumową z nanokrzemionką. Materiał ten charakteryzuje się podwyższoną elastycznością w trudnych warunkach zimowych, podczas silnych mrozów. Dodatkowo guma ta została zoptymalizowana pod kątem odporności na przedwczesne zużycie.

Producent opon Laufenn I Fit LW31+ zadbał o wiele innowacyjnych rozwiązań. Jednym z nich jest technologia pazurów, czyli ostrych krawędzi bieżnika. Dzięki nim opona wgryza się w podłoże poprawiając trakcję na śniegu.

Bardzo ważną rolę odgrywają również szczeliny pomocnicze oraz lamele 3D, które zwiększają stabilność i bezpieczeństwo jazdy w warunkach zimowych. Nic więc dziwnego, że prezentowany produkt cieszy się dużą popularnością na rynku.

Dostępne rozmiary opon Laufenn I Fit LW31+

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2021 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

801 002 140

52 561 11 40

tel. stacjonarne

tel. komórkowe

Infolinia