Lassa Driveways

Lassa
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Lassa Driveways

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Lassa Driveways jest stosowana w małych i średnich samochodach osobowych. Model ten jest dostępny w szerokiej gamie rozmiarów dla kół o średnicy od 15 do 18 cali. Charakteryzuje się ona zwiększonym poziomem komfortu, zarówno jazdy, jak i akustycznego, a także doskonałymi parametrami hamowania na mokrej nawierzchni, zmniejszonym oporem toczenia i długą żywotnością.

Zrównoważone osiągi tej opony wynikają w dużej mierze z zastosowania asymetrycznych bloków bieżnika. Tworzą one szereg stref funkcjonalnych, z których każda poprawia pewne cechy lub wzmacnia wzajemne działanie. Na przykład obszary barkowe zapewniają przyczepność i wysoką stabilność podczas manewrowania.

Z tego powodu znajdujące się tu bloki są masywnych rozmiarów i posiadają sztywne łączniki. Rowki drenażowe pomiędzy nimi nie tylko lepiej zapobiegają aquaplaningowi, ale wraz z blokami i lamelami w centralnej części bieżnika zwiększają efektywność opony przy przyspieszeniach wzdłużnych.

Oprócz asymetrycznego bieżnika brak "słabych miejsc" w oponie wynika również z właściwości mieszanki gumowej. Wyróżnia się ona wysoką zawartością krzemionki i obecnością specjalnych polimerów. W pierwszym przypadku zapewniona jest elastyczność bieżnika w niskich temperaturach, a w drugim — zwiększona przewodność cieplna bieżnika oraz wytrzymałość na rozerwanie i rozciąganie. Mieszanka gumowa nadaje oponie doskonałą odporność na ścieranie, zwiększając jej żywotność.

Zalety opony Lassa Driveways

  • Szeroki wybór rozmiarów opony;

  • wysoki poziom komfortu akustycznego i komfortu jazdy;

  • asymetryczny bieżnik z funkcjonalnymi obszarami zapewnia doskonałą trakcję w każdych warunkach.

Dostępne rozmiary opon Lassa Driveways

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.