Opony letnie Lassa

Lassa
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj
letnie opony
Lassa

Szerokość

Profil

Średnica

Informacje o producencie opon letnich Lassa

Marka opon letnich Lassa została utworzona przez wiodący turecki koncern przemysłowy Sabanci Group.

W roku 1988 producent podpisał partnerstwo joint venture z koncernem Continental – jednym z aktualnych liderów na rynku oponiarskim.

Opony letnie Lassa projektowane są w centrum badawczo-rozwojowym firmy, a jej zakład produkcyjny w Izmit należy do czołówki światowej pod względem powierzchni. Opony Lassa docierają dziś na rynki 60 państw, zlokalizowanych na terenie Europy.

Opony letnie Lassa czy warto kupić?

Cechą, która charakteryzuje ogumienie letnie marki Lassa jest dobry stosunek jakości do ceny. Dzięki produkcji skoncentrowanej w Europie i sprawdzonym rozwiązaniom, opony na lato z logiem Lassa osiągają korzystne ceny w stosunku do konkurencji.

Wsparcie, które koncern Bridgestone umożliwił marce Lassa, pozwoliło na znaczne poszerzenie asortymentu opon na lato oraz możliwości produkcji.

Opony letnie Lassa mają wiele zalet, a wśród nich warto wymienić sprawdzone konstrukcje bieżnika, które zapewniają stabilne prowadzenie na mokrej nawierzchni. Jest to ważny czynnik wpływający na bezpieczeństwo jazdy w sezonie letnim.

Warto jeszcze wspomnieć, że ogumienie letnie Lassa jest chwalone nie tylko ze względu na korzystną cenę. Kierowcy docenili szeroką ofertę opon, skierowaną do wielu typów pojazdów w popularnych rozmiarach.

Jaką oponę letnią Lassa wybrać?

Z opon letnich do samochodów osobowych, największą popularnością cieszą się modele Lassa Driveways (wraz z wersją do aut o wysokich osiągach) oraz Lassa Greenways.

Właścicielom SUV-ów oraz aut z napędem na cztery koła przygotowane zostały modele letnie z serii Competus.

Producent nie zapomniał również o pojazdach dostawczych oraz busach. Modele opon letnich Lassa Transway są przystosowane do pojazdów, które na co dzień muszą znosić większe obciążenia.

Niezależnie od wyboru konkretnego modelu, ogumienie letnie Lassa posiada atrakcyjną cenę. A co najważniejsze, niska cena nie musi oznaczać rezygnacji z bezpieczeństwa i komfortu prowadzenia.

Skorzystaj z wyszukiwarki 24opony i wybierz opony letnie spośród szerokiej oferty producenta Lassa!

Najwyżej oceniane letnie opony Lassa

Ocena
producenta

Brak opinii użytkowników

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.