Opony Lassa

Lassa
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj opony Lassa

Szerokość

Profil

Średnica

Do jakich pojazdów są opony Lassa?

Opony tureckiego producenta są dostępne w szerokiej ofercie do wielu rodzajów pojazdów. Znajdziesz tu opony dedykowane do samochodów osobowych, lekkich pojazdów dostawczych oraz wyższej klasy aut z napędem 4x4 i SUV-ów.

Warto wspomnieć, że Lassa produkuje również opony przeznaczone do ciężarówek, autobusów oraz pojazdów przemysłowych i rolniczych.

O producencie opon Lassa

Producent opon Lassa, należy do firmy Brisa i pochodzi z Turcji. Marka została założona w 1974 roku przez koncern przemysłowy Sabanci Group, który jest jedną z wiodących firm w Turcji.

Marka produkująca opony Lassa uruchomiła produkcję opon w 1978 roku. Rozwój światowego przemysłu, sprawił, że potencjał opon produkcji Sabanci Group dostrzegł jeden z liderów rynku.

W 1988 roku turecka marka opon podpisała partnerstwo joint venture z japońskim koncernem produkującym ogumienie Bridgestone.

Dzięki tej umowie powstała firma BRISA Bridgestone Sabanci Tyre Manufacturing and Trading Inc. Stanowiła ona zarazem największą inwestycję koncernu Bridgestone w opony na terenie Turcji.

Synergia pomiędzy dwoma koncernami, umożliwiła marce Lassa zwiększyć możliwości produkcyjne i technologiczne w produkcji ogumienia, a także znacznie poszerzyć asortyment opon.

Firma Brisa, produkująca opony Lassa może dziś pochwalić się wieloma osiągnięciami i certyfikatami. Do certyfikatów tureckiej firmy opon należą do nich między innymi System Zarządzania Jakością (ISO 9001: 2001) oraz System Zarządzania Środowiskowego (ISO 14001).

Ogumienie produkowane przez Lassa jest wciąż ulepszane by wzmacniać swoją pozycję na rynku światowym. Dziś opony firmy Brisa z logiem marki Lassa docierają do ponad 60 krajów, głównie na terenie Europy.

Warto jeszcze wspomnieć, że opony z logiem marki Lassa produkuje się w jednej z największych hal produkcyjnych na świecie. Mieszczący się w Izmit, zadaszony zakład produkcyjny opon marki Lassa rozciąga się na powierzchni aż 370 tysięcy m2!

Lassa opony ciekawostki

Turecki producent inwestuje nie tylko w opony. W swojej historii, firma ukazała się również i w sporcie. Marka Lassa współpracowała już ze znanymi klubami piłki nożnej, takimi jak Manchester City czy Borussia Monchengladbach.

Warto wspomnieć, że Lassa sponsoruje również jeden z czołowych klubów hokejowych Dynama Mińsk oraz turecką ligę koszykówki!

Czy warto kupić opony Lassa?

Opony tureckiego producenta dostępne są na popularne rozmiary do wielu typów pojazdów. Dodatkowo, produkty Lassa charakteryzują atrakcyjne ceny, która sprawia, że każdy kierowca ma szansę znaleźć ogumienie odpowiednie do swojego pojazdu.

Warto postawić na producenta opon marki Lassa. Oferuje on szeroki wybór ogumienia bogatego w tradycyjne rozwiązania, którego zakup nie obciąży mocno Twojego portfela. Wybierz rozmiar i dopasuj opony Lassa do swoich potrzeb!

Najwyżej oceniane opony Lassa

Ocena
producenta

Brak opinii użytkowników

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.