Triangle TC-101

Triangle
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Triangle TC-101

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Triangle TC-101 to letnia opona zaliczana do klasy ekonomicznej. Marka wywodzi się z chińskiego koncernu i od lat cieszy się bardzo dobrą opinią kierowców.

Model skonstruowano z myślą o kierowcach samochodów osobowych.

W tym przypadku zdecydowano się na bieżnik o konstrukcji asymetrycznej. Dzięki takiej rzeźbie woda jest znacznie sprawniej odprowadzana w trakcie deszczu i tym samym ryzyku pojawienia się aquaplaningu jest znacznie mniejsze.

Podczas realizowanych testów model uzyskał bardzo wysokie noty z zakresu zachowania na mokrej i suchej nawierzchni. Użytkownicy docenili również krótszy czas hamowania oraz wysoką przyczepność.

Czoło opony składa się z pięciu bloków o dużej nawierzchni kontaktowej. Dzięki temu pojazd bardzo dobrze przylega do podłoża nawet na mniej sprzyjających nawierzchniach.

Cztery obwodowe rowki o sporej głębokości przyspieszają osuszanie opony i jednocześnie dbają o właściwy przepływ powietrza. Dzięki temu dochodzi do znaczącej redukcji generowanego hałasu.

W części barkowej umieszczono wyprofilowane nacięcia, które umożliwiają swobodne realizowanie łuków oraz dobre zachowanie pojazdu w trakcie pokonywania ostrych zakrętów.

Do produkcji tego modelu zastosowano nowoczesny zestaw polimerów z dodatkiem krzemionki. Dzięki temu opona odznacza się dużą wytrzymałością oraz odpornością na wysokie temperatury.

Opona z pewnością spełni oczekiwania kierowców, którym zależy na komforcie i bezpieczeństwie. Wzmocniona konstrukcja sprawia jednocześnie, że opory toczenia są znacznie mniejsze.

Dostępne rozmiary opon Triangle TC-101

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.