Triangle TR-652 Mileage Plus

Triangle
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Triangle TR-652 Mileage Plus

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Triangle Mileage Plus TR652 zostały wyprodukowane w 2015 roku dla samochodów dostawczych i lekkich ciężarówek do użytku na wszystkich nawierzchniach. Triangle jest jednym z dziesięciu największych producentów opon. W procesie opracowywania produktów wykorzystywane są technologie Goodyear.

Opony samochodowe charakteryzują się wysokimi parametrami technicznymi, na które nie ma wpływu niska cena.

Główny cel, jaki postawili sobie inżynierowie, czyli osiągnięcie maksymalnego bezpieczeństwa i stabilności, został osiągnięty dzięki opracowaniu odpornej na uderzenia osnowy i zoptymalizowanej rzeźby bieżnika. Korpus, stężenia i warstwa uszczelniająca są wykonane w oparciu o najnowszą technologię montażu lekkich materiałów. 

Zmniejszenie wagi opony i zwiększenie jej trwałości pozwala jej wytrzymać znaczne obciążenia, zapobiega oddzielaniu się i deformacji bieżnika oraz poprawia trakcję.

Symetryczny bieżnik opony Triangle TR-652 Mileage Plus składa się z masywnych elementów, których powierzchnia wyposażona jest w lamele przypominające fale. Szerokie żebra centralne zapewniają stabilność i doskonałe prowadzenie przy dużych prędkościach.

Zblokowane bloki barkowe poprawiają bezpieczeństwo manewrowania, a specjalny pierścień chroni boki opony przed różnymi uszkodzeniami.

Triangle TR-652 Mileage Plus jest produkowany z naturalnych surowców wysokiej jakości oraz zaawansowanych związków polimerowych zawierających krzem. Taka kompozycja pozwala zrównoważyć niezbędną elastyczność i sztywność wpływającą na przyczepność i hamowanie opony, a także zmniejsza opory toczenia i zużycie paliwa.

Dostępne rozmiary opon Triangle TR-652 Mileage Plus

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.