Aptany RA301 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Aptany RA301

Aptany
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Aptany RA301

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Aptany RA301 to opona letnia o wysokich osiągach przeznaczona do samochodów osobowych. Zapewnia dobrą trakcję w każdych warunkach pogodowych. Charakterystyka wydajności modelu jest wysoka i sprawdza się doskonale zarówno podczas suchej, jak i niesprzyjającej pogody.

Wzór bieżnika jest asymetryczny i niekierunkowy z trzema centralnymi żebrami. Zapewnia to lepsze wyczucie kierownicy i stabilność kierunkową. W strefach barkowych znajduje się duża liczba bloków, które aktywnie trzymają się nawierzchni drogi, zapewniając dobrą przyczepność, a także bezpieczeństwo pokonywania zakrętów i hamowania.

System odwadniający składa się z czterech szerokich wzdłużnie kanałów i rozbudowanej sieci mniejszych rowków poprzecznych. Aktywnie przeciwdziałają one zjawisku aquaplaningu i usuwają wodę oraz błoto pośniegowe z powierzchni styku opony z nawierzchnią. Ma to dodatkowy wpływ na trakcję.

Opona charakteryzuje się obniżonym poziomem hałasu i komfortem jazdy. Wzór bieżnika zapobiega przedostawaniu się powietrza do strefy kontaktu opony z podłożem, co minimalizuje hałas drogowy.

Popularne rozmiary opon Aptany RA301

Dostępne rozmiary opon Aptany RA301

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.