Continental EcoContact 6 Q | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Continental EcoContact 6 Q

Continental
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Continental EcoContact 6 Q

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Continental EcoContact 6 Q to opona letnia przeznaczona do użytku w samochodach osobowych, których kierowcy doceniają wysoką jakość wykonania i możliwość kontroli w każdych warunkach pogodowych. Zastała ona stworzona do codziennej jazdy zarówno podczas deszczu, jak i upalnych dni lata, zawsze zapewniając dobrą przyczepność.

W produkcji tego modelu zastosowano specjalistyczną mieszankę gumową Green Chilli 2.0, która charakteryzuje się adaptacyjnością do panujących warunków zewnętrznych. Dzięki temu udało się zadbać o wysoką wytrzymałość całej konstrukcji, a jednocześnie obniżyć opory toczenia.

Wszystko to sprawia, że opona EcoContact 6 Q to rozwiązanie, które zapewni nie tylko ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi, ale też redukcję ilości spalanego paliwa

Wykorzystano tutaj bieżnik, którego bloki barkowe, lamele i rowki zostały stworzone tak, aby redukowały poziom hałasu toczącego się ogumienia. Jednocześnie pomaga on w odprowadzaniu wody, zwiększając odporność na zjawisko aquaplaningu.

Popularne rozmiary opon Continental EcoContact 6 Q

Dostępne rozmiary opon Continental EcoContact 6 Q

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.