Continental ContiCrossContact LX20 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Continental ContiCrossContact LX20

Continental
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Continental ContiCrossContact LX20

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Continental ContiCrossContact LX20 to opona letnia, która zaprojektowana została z myślą o pojazdach z napędem 4x4. Jest to model najwyższej klasy, który pozwoli na zachowanie bezpieczeństwa i komfortu prowadzenia, przy jednoczesnym braku rezygnacji z osiągania wysokich prędkości. 

Z racji na przeznaczenie, cała konstrukcja została odpowiednio wzmocniona, aby poradziła sobie nie tylko w mieście, ale również na bezdrożach. Zastosowano tutaj symetryczną rzeźbę bieżnika. Pomaga ona w zachowaniu odpowiedniej przyczepności, która jest konieczna dla bezpieczeństwa w trasie. Usuwanie wody jest kluczem do redukcji możliwości poślizgu, a dzięki szerokim rowkom obwodowym zachodzi to szybko i sprawnie.

Całość stworzono na podstawie adaptacyjnej mieszanki gumowej, która dostosowuje się do panujących warunków zewnętrznych, a w tym do skrajnie wysokich temperatur. Producent nie zapomniał jednocześnie o komforcie akustycznym. Dzięki optymalizacji rzeźby bieżnika udało się w znacznym stopniu zredukować hałas dochodzący do wnętrza pojazdu.

Popularne rozmiary opon Continental ContiCrossContact LX20

Dostępne rozmiary opon Continental ContiCrossContact LX20

20 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.