Michelin Pilot Sport Cup 2 R Connect | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Michelin Pilot Sport Cup 2 R Connect

Michelin
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Michelin Pilot Sport Cup 2 R Connect

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Michelin Pilot Sport Cup 2 R Connect to sportowe rozwiązanie na okres letni, które zapewni kierowcom samochodów osobowych świetne osiągi, przy jednoczesnym zachowaniu pełni bezpieczeństwa. Jest to model zaliczający się do segmentu premium, co sprawia, że jest wykonany z najwyższej jakości materiałów, które stały się podstawą do implementacji innowacyjnych technologii.

Zastosowano tutaj specjalistyczną technikę o nazwie Bi-Compound 2.0, która polega na użyciu dwóch różnych mieszanek gumowych. Jedna z nich znalazła miejsce w wewnętrznej strefie bieżnika i składa się ze sztywnych elastomerów, która zwiększa stabilność jazdy, redukując możliwość utraty panowania nad pojazdem. Druga z mieszanek odpowiedzialna jest za przyczepność podczas pokonywania zakrętów. Swoje zastosowanie znajduje również przy osiąganiu bardzo wysokich prędkości.

Cała konstrukcja została wzmocniona opasaniem aramidowo-nylonowym, które poprawia komunikację na linii kierowca-opony, zapewniając bardzo szybką reakcję na polecenia.

Popularne rozmiary opon Michelin Pilot Sport Cup 2 R Connect

Dostępne rozmiary opon Michelin Pilot Sport Cup 2 R Connect

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.