Hankook RH12 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Hankook RH12

Hankook
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Hankook RH12

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja dożywotnia
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Hankook RH12 to letnia opona klasy średniej, produkowana z myślą o kierowcach, którzy poruszają się nie tylko po gładkich nawierzchniach, ale również w nieprzewidywalnym terenie.

Opona została wyposażona w nowoczesny bieżnik asymetryczny, podzielony na dwie niezależne części, z których każda pełni odmienną funkcję. Zewnętrzna gwarantuje sterowność na suchych nawierzchniach, a wewnętrzna efektywny drenaż.

Profesjonalny system lamelek i rowków na bieżąco odprowadza nadmiar cieczy i błota spod gumy, osuszając całą konstrukcję i zapewniając jej styczność z podłożem. Dzięki temu znacznie spada ryzyko wystąpienia zjawiska akwaplanacji.

Zaawansowana mieszanka gumowa wykorzystana do produkcji została wzbogacona policyklicznym węglowodorem aromatycznym, który znacznie zwiększa odporność na ścierania i zapewnia krótki czas hamowania.

Konstrukcja została wzmocniona nylonem i pogrubiono w niej ściany boczne, przez co jest przystosowana do dynamicznej jazdy w dużym obciążeniem i w rozmaitych warunkach pogodowych. 

Popularne rozmiary opon Hankook RH12

Dostępne rozmiary opon Hankook RH12

20 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.