Austone SP802

Austone
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Austone SP802

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Austone SP802 dedykowane są do sezonu letniego. Posiadają popularny bieżnik niesymetryczny. Należą do klasy ekonomicznej, łączącej w sobie klasyczne rozwiązania z przystępną ceną. Do produkcji omawianego ogumienia, wykorzystana została standardowa mieszanka gum.

Opony asymetryczne cechuje wszechstronność. Dobrze radzą sobie z odprowadzaniem wody, zmniejszając ryzyko pojawienia się aquaplaningu. Posiadają dobrą trakcję, umożliwiającą sprawne pokonywanie zakrętów nawet przy dużych prędkościach. 

Ogumienie niesymetryczne sprawdza się dobrze na mokrych nawierzchniach. Na suchych posiada wyższe osiągi od opon kierunkowych. Niesymetryczne bieżniki zużywają się wolno, co przedłuża żywotność opony.

W jakich pojazdach sprawdzi się Austone SP802? Opony klasy "budżetowej" dedykowane są dla mniejszych aut, o względnie niskim przebiegu. Nadają się do miejskich warunków, gdzie nawierzchnia jest mało wymagająca. Preferowanym dla nich stylem poruszania się jest spokojna jazda, bez rozwijania większych prędkości.

Dostępne rozmiary opon Austone SP802

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.