Tourador X Wonder TH1

Tourador
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Tourador X Wonder TH1

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Tourador X Wonder TH1 to opona letnia reprezentująca segment ekonomiczny, produkowana z myślą o wyważonej jeździe w warunkach miejskich oraz kierowcach ceniących dobry stosunek ceny do jakości.

Opona została wyposażona w bieżnik o budowie asymetrycznej, podzielony na dwie niezależne części. Zewnętrzna połowa odpowiada za stabilną jazdę na suchych nawierzchniach, a wewnętrzna za skuteczny drenaż.

Nowatorski system rowków i lameli na bieżąco odprowadza nadmiar wody i błota spod kół, osuszając konstrukcję i zmniejszając ryzyko wystąpienia niebezpiecznego zjawiska akwaplanacji.

Wykorzystana do produkcji mieszanka gumowa zachowuje wszelkie właściwości niezależnie od czynników zewnętrznych. Kiedy temperatura jest niska zachowuje optymalną elastyczność, dzięki której dostosowuje się do kształtu nawierzchni. Z kolei rozgrzane nawierzchnie nie pozbawiają jej sztywności i nie powodują topnienia gumy.

Rozkład bloków na bieżniku wpływa na efekt akustyczny, znacznie obniżając emisję hałasu podczas jazdy, co zapewnia kierowcom komfort zwłaszcza podczas długich tras.
Dzięki lekkiej konstrukcji opory toczenia są niskie, a przez to samochód zużywa mniej paliwa i płynów eksploatacyjnych. Dzięki temu użytkowanie samochodu jest tańsze, a do środowiska trafia mniej szkodliwych substancji.

Tourador to marka należąca do azjatyckiego koncernu Qingdao Otai Tyre Co, Ltd. Zgrabne połączenie nowoczesnych technologii z atrakcyjnymi cenami i ciągłym rozwojem sprawiają, że firma bardzo szybko podbija kolejne rynki. 

Dostępne rozmiary opon Tourador X Wonder TH1

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.