Diamondback DE301

Diamondback
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Diamondback DE301

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Diamondback DE301 to opona letnia należąca do segmentu ekonomicznego, produkowana z myślą o kierowcach, którzy oczekują bardzo dobrych osiągów, ale dysponują ograniczonym budżetem. Klasa budżetowa doskonale sprawdza się do jazdy w warunkach miejskich oraz podczas nieco dłuższych tras.

Opona została wyposażona w bieżnik asymetryczny, który jest optymalnym wyborem letnie upały przerywane okresowymi burzami.

Rzeźba bieżnika pozwala na bardzo stabilną jazdę, a także świetną przyczepność na mokrych nawierzchniach. System lameli i rowków na bieżąco odprowadza nadmiar cieczy, osuszając konstrukcję i pozwalając na uniknięcie groźnego zjawiska aquaplaningu.

Model Diamondback DE301 został wykonany z zaawansowanej mieszanki gumowej, która zachowuje swoje walory niezależnie od czynników zewnętrznych. Nawet kontakt z rozgrzaną nawierzchnią nie powoduje odkształceń czy utraty koniecznej sztywności.

Wzmocniona konstrukcja ogumienia pozwala na rozwinięcie dużej prędkości ze sporym obciążeniem, nie powodując nadmiernego zużycia ani utraty stabilności podczas wykonywania manewrów. Klienci doceniają również możliwość zaoszczędzenia dodatkowych pieniędzy dzięki niskiemu zużyciu paliwa, a tym samym zredukowaną emisję substancji trujących do środowiska.

Konstruktorzy modelu zadbali o to, aby znacznie skrócić czas hamowania na mokrych nawierzchniach oraz umożliwić płynne przyśpieszanie. Z kolei niskie opory toczenia oraz budowa bieżnika sprawiają, że zużywa się on powoli i równomiernie na całej powierzchni. 

Dostępne rozmiary opon Diamondback DE301

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.