Blacklion BH15 Cilerro | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Blacklion BH15 Cilerro

Blacklion
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Blacklion BH15 Cilerro

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Blacklion BH15 Cilerro jest oponą przeznaczoną do stosowania w samochodach osobowych różnych klas. Dzięki zastosowaniu szeregu nowoczesnych technologii posiada ona ulepszone właściwości użytkowe.

W centralnej części bieżnika znajdują się trzy żebra, z których środkowe jest jednoczęściowe, a boczne mają ukośne rowki. Dzięki temu opona zapewnia wysoki poziom stabilności kierunkowej i łatwość pokonywania zakrętów.

Obszary boczne charakteryzują się szerokimi blokami z głębokimi rowkami i licznymi lamelami. Taki system pozwala na szybkie odprowadzanie wody, a jednocześnie zwiększa zwrotność w każdych warunkach pogodowych. Dodatkowo system odprowadzania wody (zaprojektowany z wykorzystaniem symulacji komputerowej) niweluje wpływ hałasu, tworząc zwiększony komfort akustyczny.

W konstrukcji zastosowano elementy stalowe oraz włókna syntetyczne, które pozytywnie wpływają na odporność opony na uszkodzenia mechaniczne. Miękkość i elastyczność mieszanki zapewniają polimery i krzemionka, których proporcje zostały opracowane na podstawie wieloletnich testów terenowych mieszanki gumowej.

Popularne rozmiary opon Blacklion BH15 Cilerro

Dostępne rozmiary opon Blacklion BH15 Cilerro

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.