Blacklion Winter Tamer Van | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Blacklion Winter Tamer Van

Blacklion
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Blacklion Winter Tamer Van

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Blacklion Winter Tamer Van to ogumienie przystosowane do sezonu zimowego. Należą one do grupy ekonomicznej. Ich bieżnik jest asymetryczny. Do konstrukcji tej klasy opon wykorzystuje się typową mieszankę gum.

Asymetryczne opony Winter Tamer Van łączą w sobie wiele pozytywnych cech. Sprawdzają się one dzięki dobremu odprowadzaniu wody na mokrych nawierzchniach. Nie przeszkadza im to przy jednoczesnym posiadaniu wysokich osiągów na drogach suchych. Konstrukcja bieżników zapewnia długi okres funkcjonalności.

Opony klasy "budżetowej' to przede wszystkim szeroki wybór w przystępnej cenie. Są one połączeniem sprawdzonych i funkcjonalnych rozwiązań, z komfortem jazdy. Przykładowo zapewnia go wysoka trakcja opon, umożliwiająca wykonywanie dokładnych manewrów.

Do jakiego pojazdu Blacklion Winter Tamer Van? Ogumienie ekonomiczne stosowane jest głównie w mniejszych autach. Opony z tej grupy sprawdzą się w miejskich warunkach jazdy. Preferują dobre nawierzchnie. Najlepszym stylem jazdy dla tego rodzaju ogumienia jest spokojny ruch, bez rozwijania dużych prędkości. 

Popularne rozmiary opon Blacklion Winter Tamer Van

Dostępne rozmiary opon Blacklion Winter Tamer Van

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.