Michelin Power GP

Michelin
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Michelin Power GP

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Michelin Power GP to sportowa opona motocyklowa, która sprawdzi się zarówno na torze wyścigowym, jak i na szosie. Została stworzona w oparciu o innowacyjną technologie 2CT. Takie rozwiązanie zapewnia doskonałą przyczepność na suchej i mokrej nawierzchni. Po za tym daje możliwość pokonywania zakrętów przy ostrym kącie pochylenia motocykla. Agresywny wzór bieżnika opony zawiera niewielkie rowki, które mają za zadanie odprowadzać nadmiar wody.

Ogumienie Michelin Power GP skraca drogę hamowania pojazdu. Pozwala na stabilną jazdę przy bardzo dużych prędkościach, nie przekraczających 270 km/h. Prezentowana opona jest wydajna i niezwykle wytrzymała. Przy umiejętnym użytkowaniu pozwala na pokonanie wielu tysięcy kilometrów bez konieczności wymiany.

Bezdętkowa opona Michelin Power GP pozwala na zwinną i szybką jazdę na torze wyścigowym. Stanowi standardowe wyposażenie wielu motocykli o wysokiej mocy. Ogumienie przeszło szereg testów dotyczących jakości i bezpieczeństwa, które gwarantują spełnianie europejskich norm.

Dostępne rozmiary opon Michelin Power GP

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.