Michelin Starcross 5

Michelin
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Michelin Starcross 5

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Michelin Starcross 5 to uniwersalna opona motocyklowa. Może zostać wykorzystana podczas motocrossu, jak również na normalnej drodze. W odróżnieniu od swoich poprzednich wersji cechuje się lżejszą wagą. Takie rozwiązanie pozwala na bardziej komfortowe użytkowanie pojazdu. Opona jest wysoce wytrzymała na przetarcia, pęknięcia i inne uszkodzenia mechaniczne.

Ogumienie Michelin Starcross 5 składa się z gęstej mieszanki gumy, która zapewnia dużą trwałość. Przy odpowiednim użytkowaniu może służyć przez wiele tysięcy przejechanych kilometrów. Opona zapewnia dobrą przyczepność na szosie, błocie, trawie, kamieniach oraz piasku. Daje też możliwość bezpiecznego i w pełni kontrolowanego pokonywania zakrętów.

Opona Michelin Starcross 5 cechuje się łatwością montażu i korzystną ceną. Wzór jej bieżnika pozwala na efektywne usuwanie nadmiarów wody lub błota. Centralne bloki prezentowanego modelu mają pozytywny wpływ na długość drogi hamowania. Podobnie jak inne produkty Michelin prezentowana opona uzyskała bardzo dobre wyniki podczas testów jakościowych.

Dostępne rozmiary opon Michelin Starcross 5

10 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.