Michelin Road 5 GT | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Michelin Road 5 GT

Michelin
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Michelin Road 5 GT

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Michelin Road 5 GT to opony przeznaczone przede wszystkim do motocykli sportowo-turystycznych oraz typowo sportowych. Zapewniają idealną przyczepność zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni. Gwarantują doskonałe osiągi oraz bezpieczeństwo nawet przy sporych prędkościach.

Do wytworzenia tych opon wykorzystano dwa rodzaje mieszanek 2CT oraz 2CT+. Nowoczesny bieżnik o unikalnej konstrukcji zapewnia przyczepność również w trudnych warunkach pogodowych. Są to bezkonkurencyjne opony zapewniające niesamowite wrażenia podczas jazdy.

Atuty Michelin Road 5 GT

Nowoczesna technologia lamelek XST EVO wykorzystująca opatentowane rowki oraz wzmocnione lamele zapewnia wyjątkowo dobre trzymanie się drogi. Z kolei system ACT - ADAPTIVE CASING TECHNOLOGY gwarantuje zróżnicowany poziom sztywności w zależności od kąta nachylenia. Dzięki temu opona przechodzi stopniowo z elastycznego czoła bieżnika usprawniającego jazdę prosto do sztywnych boków zachowując większą stabilność podczas pokonywania zakrętów. 

Opona przechodzi stopniowo z elastycznego czoła bieżnika usprawniającego jazdę prosto do sztywnych boków zachowując większą stabilność na zakrętach. Michelin Road 5 GT to ogumienie o podwyższonej żywotności oraz zwiększonej żywotności. Wyróżnia je brak śladów zużycia nawet po pokonaniu na nich około 4000 km. Jest to model, który z pewnością znajdzie uznanie nawet najbardziej wymagających użytkowników poszukujących opon wysoce odpornych na uszkodzenia oraz zapewniających optymalne osiągi podczas dynamicznej jazdy motocyklem.

Popularne rozmiary opon Michelin Road 5 GT

Dostępne rozmiary opon Michelin Road 5 GT

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.