Michelin Road Classic

Michelin
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Michelin Road Classic

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Michelin Road Classic to nowoczesne rozwiązanie letnie do motocykli sportowo-turystycznych, które odznacza się bieżnikiem zachowanym w klasycznym stylu retro. Stylistyki nie należy tutaj mylić z funkcjonalnością, która nie odstępuje nowym konstrukcjom. Jest to model, który sprawnie poradzi sobie zarówno podczas upalnych, jak i deszczowych dni lata, zachowując odpowiedni poziom przyczepności do nawierzchni.

Cała konstrukcja została oparta o autorską mieszankę gumową francuskiego koncernu, który zawsze dba o rozwiązania najwyższej jakości. Również w tym przypadku udało się uzyskać wysoką odporność na ekstremalne temperatury, co przełożyło się na dobre możliwości jezdne. Jednocześnie nie zapomniano o wytrzymałości na pomniejsze uszkodzenia mechaniczne, a w tym przecięcia i odkształcenia. W ten sposób udało się również zminimalizować szybkość ścierania się bieżnika. 

Michelin Road Classic czy warto?

Sama rzeźba bieżnika Michelin Road Classic pozwoliła zwiększyć przyczepność do mokrych nawierzchni nawet o 50% w stosunku do poprzednika. Wszystko to dzięki zastosowaniu odpowiednich kształtów i głębokości rowków, które sprawnie radzą sobie z odprowadzaniem nadmiaru wody i innych zanieczyszczeń spod ogumienia. Rezultatem jest komfort i bezpieczeństwo prowadzenia, które nie jest zależne od kaprysów pogody.

Francuski koncern postarał się tutaj również o wzmocnienie karkasu, dzięki czemu łatwiej jest podejmować dynamiczne manewry. Wszystko to zwieńczone zostało niskimi oporami toczenia, które wpływają na ekonomiczność prowadzenia przez całe lato.

Dostępne rozmiary opon Michelin Road Classic

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.