Continental ContiRoadAttack 3

Continental
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Continental ContiRoadAttack 3

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Continental ContiRoadAttack 3 to opony motocyklowe przeznaczone na przednią oś w motocyklach sportowo-turystycznych jeżdżących po szosach. Znany i renomowany producent tego ogumienia zadbał o wykorzystanie licznych rozwiązań, które pozwalają na optymalizację parametrów nawet podczas jazdy z dużą prędkością oraz na dalekich dystansach.

Ta bezdętkowa opona charakteryzuje się specjalistyczną konstrukcją bieżnika z licznymi nacięciami i rowkami. Taka konstrukcja poprawia stabilność, przyczepność i komfort jazdy po suchych prostych, a także krętych drogach.

Wspomniane wyżej rowki i nacięcia odpowiadają również za efektywne odprowadzanie wody spod czoła opony. W ten sposób zmniejsza się ryzyko poślizgu i upadku oraz poprawia się przyczepność nie tylko na suchej, ale również mokrej nawierzchni.

Continental ContiRoadAttack 3 zalety

Siła nacisków opon Continental ContiRoadAttack 3 została równomiernie rozłożona. Dzięki temu opona utrzymuje się w odpowiedniej pozycji bez odkształceń, a to z kolei wpływa korzystnie na stabilność i precyzję prowadzenia motocykla.

Bardzo ważną cechą opon Continental ContiRoadAttack 3 jest ich nowoczesna mieszanka gumowa. Materiał ten charakteryzuje się zoptymalizowaną odpornością na uszkodzenia czy też przedwczesne zużycie.

Dzięki wykorzystaniu porządnych materiałów, opony Continental ContiRoadAttack 3 zużywają się powoli oraz równomiernie. To z kolei oznacza, że nawet po pokonaniu wielu kilometrów, w końcowym okresie żywotności, opony te zachowują swoje bardzo dobre właściwości jezdne oraz parametry związane z jakością i komfortem jazdy.

Dostępne rozmiary opon Continental ContiRoadAttack 3

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.