Continental ContiCity | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Continental ContiCity

Continental
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Continental ContiCity

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Opona motocyklowa Continental ContiCity to nowa propozycja produkcji Allround/City. Dzięki zastosowaniu niepowtarzalnego, trójkątnego profili bieżnika zapewnia ona wyśmienitą przyczepność na drodze. Przekłada się to nie tylko na większe przełożenie siły podczas jazdy, ale również pewniejszą, bezpieczniejszą i znacznie stabilniejszą jazdę.

Mieszanka użyta do wyprodukowania ogumienia Continental ContiCity uwzględnia potrzeby nowoczesnych użytkowników. Wydajność jazdy została zwiększona do maksimum, dzięki czemu opona nie zużywa się tak jak klasyczne egzemplarze dostępne na rynku. Można ją eksploatować przez wiele sezonów bez martwienia się o wymianę.

Jakie są zalety Continental ContiCity?

Koncepcja projektu opony do motocykli Continental ContiCity odwołuje się do najnowocześniejszych zdobyczy technologicznych oraz trwałości, charakterystycznych dla lekkich i klasycznych motocykli. Wzmocniona tusza opony znacznie zwiększa jej odporność na przeciążenia i znacznie tarcie podczas jazdy.

Dzięki temu ogumienie z tej serii doskonale sprawdzi się nie tylko do codziennej jazdy, ale również szybkich i dynamicznych sprintów na zróżnicowanej nawierzchni. Wydajny system odprowadzania wody, wykorzystujący profile na bazie trójkąta gwarantuje ciągły kontakt opony z podłożem. Można więc wyruszyć w trasę bez względu na warunki pogodowe, nie martwiąc się o utratę przyczepności.

Masywność i unikatowy projekt bieżnika sprawiają, że Continental ContiCity doskonale radzi sobie również podczas dynamicznego pokonywania zakrętów, dzięki czemu utraty prędkości nie stanowią problemu.

Popularne rozmiary opon Continental ContiCity

Dostępne rozmiary opon Continental ContiCity

Inne rozmiary

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.