Continental ContiTour

Continental
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Continental ContiTour

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Continental ContiTour to bezdętkowa opona motocyklowa o konstrukcji diagonalnej. Została ona zaprojektowana z myślą o jej użytkowaniu w motocyklach typu cruiser oraz chopper. Radzi ona sobie dobrze zarówno na krótszych, jak i dalszych dystansach.

Są to wysokiej jakości opony pochodzące od renomowanego producenta, którego inżynierowie zadbali o zastosowanie wielu nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz projektowych. Wpływają one korzystnie na stabilność, precyzję, komfort oraz bezpieczeństwo jazdy.

Continental ContiTour ważne elementy

Bardzo ważnymi elementami opon Continental ContiTour są ich specjalne nacięcia i rowki. Dzięki ich odpowiedniemu rozłożeniu oraz układowi, prezentowane ogumienie charakteryzuje się zoptymalizowanym poziomem przyczepności oraz stabilności zarówno na prostej, jak i krętej drodze.

Warto dodać, że wspomniane wyżej nacięcia i rowki są w stanie efektywnie odprowadzać wodę spod opony. Mają więc istotny wpływ na przyczepność i stabilność nie tylko na suchej, ale również na mokrej nawierzchni.

Odpowiednia powierzchnia nacisku na podłoże sprawia, że model dobrze trzyma się drogi. Wpływa to również korzystnie na łatwe utrzymanie pojazdu w neutralnej, bezpiecznej pozycji.

W ogumieniu Continental ContiTour wykorzystano nowoczesną mieszankę gumową. Jest to specjalny materiał, który charakteryzuje się zoptymalizowaną odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz czynniki powodujące zużycie.

Samo zużycie opon Continental ContiTour jest powolne i równomierne. Dzięki temu zachowują one swoje parametry nawet w końcowym okresie żywotności.

Dostępne rozmiary opon Continental ContiTour

Inne rozmiary Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.