Continental ContiMotion M | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Continental ContiMotion M

Continental
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Continental ContiMotion M

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Continental ContiMotion M to opona sportowo-turystyczna, która została stworzona z myślą o kierowcach z okrojonym budżetem. Jest to model nadający się do jazdy przez cały rok.

To ogumienie wykonane zostało z wysokiej jakości mieszanki polimerowej, która zapewnia wysokie przebiegi oraz bardzo dobrą przyczepność zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni. To wszystko sprawia, iż wzrasta poziom bezpieczeństwa podczas jazdy, a co za tym idzie również komfort i większa przyjemność podczas podróży jednośladem.

Ten model opony wzbudzi z pewnością zainteresowanie niejednego kierowcy, gdyż mimo wysokiej jakości wykonania, cena jest bardzo przystępna. To innowacyjne ogumienie świetnie sprawdzi się podczas codziennego użytku, a stalowe opasanie w dużej mierze wpływa pozytywnie na komfort i stabilność jazdy w różnych warunkach atmosferycznych, oraz pokonując zakręty. Dlatego, jeżeli zależy Ci przede wszystkim na bezpieczeństwie podczas kierowania motocyklem to model Continental ContiMotion M sprawdzi się idealnie.

Dostępne rozmiary opon Continental ContiMotion M

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.