Continental ContiRoad | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Continental ContiRoad

Continental
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Continental ContiRoad

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Wyjątkowa opona motocyklowa Continental Conti Road jest dedykowana do maszyn sportowo-turystycznych, a także motocykli sportowych. Doskonale zachowuje się ona na suchej nawierzchni, przez co wiele osób uznaje ją za propozycję pośrednią między tymi dwoma rodzajami opon. Continental Conti Road to seria doceniana przez pasjonatów na całym świecie.

Niepowtarzalne właściwości opon Continental Conti Road potwierdzają doskonałe wyniki w wymagających testach, jak na przykład test Mottorrad'u. W projekcie ogumienia została wykorzystana najnowocześniejsza technologia, która obecnie jest dostępna na rynku.

Technologia Black Chili Compound umożliwia szybsze rozgrzanie opony. Dzięki temu droga hamowania ulega znacznemu skróceniu. Z kolei przyczepność na powierzchni mokrej oraz suchej wzrasta do maksimum. Ponadto, świeżo opracowany patent Continous Compound-Technology pozwala na zróżnicowanie twardości opony na jej powierzchni.

Continental ContiRoad budowa

Contintental Conti Road jest twardsza na czole bieżnika i nieco bardziej miękka po bokach. Zapewnia to znaczną redukcję nacisku na podłoże przy dużych obciążeniach. Dzięki temu opona zyskuje lepszą przyczepność na zakrętach oraz znacznie wydłuża się jej okres żywotności. Ogumienie to doskonale nada się więc jako rozwiązanie do intensywnego wykorzystania i dynamicznej jazdy.

Do tego dochodzi też Dynamic-Ride-Technology, czyli unikatowy projekt konstrukcji osnowy opony, który wpływa na znaczną poprawę prowadzenia i zwiększenia kontroli nad motocyklem. Technologia Traction Skin eliminuje konieczność docierania nowej opony po założeniu.

Popularne rozmiary opon Continental ContiRoad

Dostępne rozmiary opon Continental ContiRoad

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.