Continental ContiStreet

Continental
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Continental ContiStreet

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Continental ContiStreet to letnia opona należąca do segmentu premium, a więc produkowana z myślą o najbardziej wymagających motocyklistach.

Opona została wyposażona w nowoczesny bieżnik, który zapewnia jej nie tylko atrakcyjny wygląd, ale przede wszystkim sterowność, stabilność i przyczepność podczas wykonywania skomplikowanych manewrów w różnych warunkach pogodowych.

Zaawansowany system nacięć jest w stanie nie bieżąco odprowadzać nadmiar cieczy i błota spod kół, osuszając konstrukcję i zapewniając jej styczność z nawierzchnią. Dzięki temu ryzyko wystąpienia niebezpiecznego zjawiska akwaplanacji znacznie spada.

Konstruktorzy wykorzystali do produkcji modelu zaawansowaną mieszankę gumową, która zachowuje wszelkie walory nawet w kontakcie z rozgrzanymi nawierzchniami i nie ulega odkształceniom.

Warto również podkreślić, że jest to opona bezdętkowa. W związku z tym, jeśli zostanie przebita, powietrze uchodzi z niej powoli i równo, przez co i sterowność zmniejsza się równomiernie. Takie rozwiązanie wpływa znacząco na komfort oraz bezpieczeństwo kierowcy.

Dostępne rozmiary opon Continental ContiStreet

Inne rozmiary Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.