Continental ContiRaceAttack 2 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Continental ContiRaceAttack 2

Continental
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Continental ContiRaceAttack 2

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Continental ContiRaceAttack 2 to typowo sportowa opona przeznaczona zarówno do jazdy po profesjonalnym torze wyścigowym, jak i po szosie. Zapewnia maksymalną wydajność, doskonałą przyczepność oraz wysokie osiągi. Uniwersalna opona, która spełni nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.

Zostały stworzone z mieszanki Black Chili Hypersport, która zapewnia stabilność oraz doskonałą przyczepność bez względu na panujące warunki pogodowe. Specjalnie zaprojektowany bieżnik z niewielką ilością wgłębień oraz brakiem rowków na barku gwarantuje bezpieczne i pewne wchodzenie w zakręty nawet przy dużym nachyleniu. Z kolei technologia GripLimitFeedback dzięki specjalnej konstrukcji osnowy sprawia, że jednoślad zachowuje się bardzo przewidywalnie, co zwiększa bezpieczeństwo podczas jazdy.

Continental ContiRaceAttack 2 w testach

Continental ContiRaceAttack 2 testowane są w specjalnych warunkach na torach wyścigowych przy obniżonym poziomie ciśnienia. Pozwala to zmaksymalizować ogólne osiągi. To doskonałe opony idealne do dynamicznej jazdy z dużą prędkością.

Continental to niemiecka firma specjalizująca się w produkcji najwyższej jakości ogumienia przeznaczonego zarówno do samochodów osobowych, ciężarowych, pojazdów rolniczych oraz jednośladów. Jest to wiodący producent, którego wyroby są znane i cenione na całym świecie. Obecnie posiada woje zakłady produkcyjne w 53 krajach. Firma ta jest pionierem w poszukiwaniu ekologicznych i nowatorskich rozwiązań, które można byłoby zastosować przy produkcji opon bezpiecznych i przyjaznych dla środowiska.

Popularne rozmiary opon Continental ContiRaceAttack 2

Dostępne rozmiary opon Continental ContiRaceAttack 2

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.