Tourador Winter Pro Max

Tourador
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Tourador Winter Pro Max

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Tourador Winter Pro Max to opona, która została stworzona z myślą o sezonie zimowym i przeznaczona jest do samochodów osobowych. Marka Tourador została stworzona przez zespół technologów z Korei Południowej i dziś jest to jeden z największych koncernów produkujących opony w Chinach.

Model ogumienia Tourador Winter Pro Max posiada kierunkowy bieżnik, który zapewnia przede wszystkim doskonałe prowadzenie, idealną przyczepność do nawierzchni, a także dobre hamowanie na śniegu. Posiada głębokie rowki, które tworzą odpowiedni drenaż, a tym samym bardzo dobrze odprowadzają wodę, śnieg, czy błoto pośniegowe.

Tourador Winter Pro Max zalety

Model opony Tourador Winter Pro Max wykonany został z wysokiej jakości mieszanki, która jest wysoce odporna na zużycie bieżnika. Producent zadbał o to, by produkowane opony spełniały bardzo rygorystyczne wymagania na rynku europejskim, a mianowicie, by były przede wszystkim dobrej jakości, oraz wyróżniały się trwałością i były bezpieczne dla użytkowników.

Pomimo tego, iż ogumienie Tourador Winter Pro Max należy do opon wysokiej jakości, to wcale ich cena nie jest, aż tak wygórowana jakby się mogło wydawać niektórym osobą wahającym się nad zakupem tego modelu do swojego auta.

Opony świetnie sprawdzą się zarówno na krótkich dystansach po mieście, jak i dalszych trasach, gdzie do pokonania jest kilkadziesiąt kilometrów. Dzięki bardzo dobrej przyczepności do nawierzchni nie straszne im nawet trudne, zimowe warunki atmosferyczne, gdzie często na jezdni zalega śnieg, lub jest mokro i ślisko. Jeżeli cenisz sobie przede wszystkim bezpieczeństwo podczas jazdy połączone z wysokim komfortem to te opony są właśnie stworzone specjalnie dla Ciebie.

Dostępne rozmiary opon Tourador Winter Pro Max

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.