Avon Roadrider MK II | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Avon Roadrider MK II

Avon
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Avon Roadrider MK II

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Avon Roadrider MK II to klasyczna opona motocyklowa zbudowana na potrzeby pojazdów szukających sportowych doznań. Za osiągi tego ogumienia odpowiedzialne jest studio projektowe Avon. To zespół ludzi, który składa się z najbardziej doświadczonych specjalistów w dziedzinie budowania motocyklowych opon.

Zbudowany model opiera się na sukcesie pierwszej edycji Roadrider. Dysponuje on jeszcze większymi osiągami przy zachowaniu wszystkich podstawowych właściwości jezdnych. Droga hamowania jest na najwyższym światowym poziomie. Miękka mieszanka perfekcyjnie słucha się na każde naciśnięcie dźwigni hamulca.

Ogumienie to dedykowane jest dla motocykli typu classic, city i touring. Instalowane jest seryjnie w motocyklach firmy Royal Enfield. Ten producent mówi, że to ogumienie świetnie oddaje charakterystykę ich maszyn.

Wzór bieżnika nadaje się do dynamicznej jazdy na suchej nawierzchni oraz do pełnej kontroli motocykla w mokrych warunkach. Liczne nacięcia wzdłuż opony świetnie odprowadzają nadmiar wody spod powierzchni gumy.

Popularne rozmiary opon Avon Roadrider MK II

Dostępne rozmiary opon Avon Roadrider MK II

15 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.