Opony letnie Avon

Avon
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj
letnie opony
Avon

Szerokość

Profil

Średnica

Opony letnie Avon czy warto?

Opony letnie Avon to ogumienie produkowane w oparciu o ponad 100 lat doświadczenia producenta oraz innowacyjne procesy technologiczne. Są to modele specjalnie zaprojektowane z myślą o europejskim rynku i wysokich temperaturach. 

Dopracowane wzory bieżników sprawiają, że opony letnie Avon cechuje zwiększona przyczepność na suchej i mokrej nawierzchni.

Specjalnie dobrana mieszanka gumowa zachowuje zoptymalizowaną odporność na zużycie, nawet podczas jazdy na gorącym asfalcie. 

Opony letnie Avon – jakie wybrać?

Opony letnie Avon to bogata oferta dla szerokiej gamy kierowców. W portfolio producenta znajdują się opony zarówno do samochodów osobowych, jak i SUV-ów i aut 4x4 o dużej mocy silnika

Brytyjska marka nie zapomniała również o miłośnikach jednośladów. Opony motocyklowe Avon to dobry wybór na sezon letni do jednośladów szosowych oraz maszyn o sportowych osiągach. 

Tanie opony letnie Avon

Opony letnie Avon to modele klasy średniej, które cechują innowacyjne rozwiązania i wysoka jakość produkcji. Mimo to, cena za ogumienie tego producenta jest niewygórowana i nie będzie znacznym obciążeniem dla budżetu kierowcy. 

Poszukując ogumienia na lato o znakomitym stosunku jakości do ceny, warto postawić na tanie opony letnie Avon w 24opony. W naszym sklepie oferujemy szeroki asortyment ogumienia w korzystnej cenie!

Najwyżej oceniane letnie opony Avon

Ocena
producenta

Brak opinii użytkowników

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.