Opony Avon

Avon
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj opony Avon

Szerokość

Profil

Średnica

Opony Avon producent

Avon to producent z Wielkiej Brytanii, tworzący wysokiej jakości opony już od 1904 roku. Ponad 100 lat doświadczenia i innowacyjne metody produkcji sprawiają, że jest to solidne ogumienie, na którym można polegać w każdych warunkach. 

Warto wspomnieć, że opony Avon zostały docenione także przez duże marki motoryzacyjne. Ogumienie brytyjskiego producenta jest chętnie wybierane jako oryginalne wyposażenie do wielu samochodów oraz motocykli o sportowych osiągach. 

Od 1997 roku, opony Avon produkowane są pod szyldem renomowanego koncernu Cooper Tire & Rubber Company.

Dla kogo są opony Avon?

Opony Avon to znakomita propozycja dla kierowców szerokiej gamy pojazdów. Obejmuje ona przede wszystkim modele do samochodów osobowych, SUV-ów, rowerów, motocykli, a także przyczep i pojazdów użytkowych

Producent odnosi także liczne sukcesy w sektorze sportowym, produkując opony Avon do bolidów F1 oraz aut o wysokich osiągach. Oznacza to, że ogumienie brytyjskiej marki zostało przetestowane w najbardziej ekstremalnych warunkach torów wyścigowych

Opony Avon – opinie użytkowników

Opony Avon to ogumienie klasy średniej, które cechuje wysoka jakość produkcji, innowacyjność oraz znakomity stosunek ceny do oferowanej jakości. Potwierdzają to liczne pozytywne opinie kierowców, które chwalą ogumienie za niewysoki koszt oraz wysokie osiągi na suchej i mokrej nawierzchni. 

Dzięki dbałości o najdrobniejsze szczegóły w procesie produkcyjnym, opony Avon spełniają rygorystyczne normy rynku europejskiego oraz mogą poszczycić się licznymi certyfikatami jakości i osiągów. To dodatkowa rekomendacja, świadcząca o wysokim poziomie bezpieczeństwa i najważniejszych parametrów.

Najwyżej oceniane opony Avon

Ocena
producenta

Brak opinii użytkowników

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.