Continental Vancontact Ultra | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Continental Vancontact Ultra

Continental
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Continental Vancontact Ultra

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Continental VanContact Ultra to model skierowany dla kierowców, którzy uwielbiają opony charakteryzujące się wysokimi przebiegami. Sprzyja temu specjalny blok gumowy i układ żeber, którego zadaniem jest rozciąganie się na całym boku opony! Jak zdradzają konstruktorzy, opony VanContact Ultra świetnie się sprawdzą z przyczepnością na wymagającej nawierzchni, dzięki zastosowanym systemom.

Choćby lamelom 3D. Continental VanContact Ultra to ogumienie skierowane dla fanów czterech kółek, którzy stawiają na pełną niezawodność.

Ogumienie VanContact Ultra Ultra charakteryzuje się wysoką trwałością oraz wytrzymałością ścian bocznych. Cechy te sprawiają, że poczujesz wysoką trwałość i zwiększoną odporność na uszkodzenia – dzięki temu nie musisz się martwić o zakup nowych opon na najbliższy czas!

Czy kupić Continental Vancontact Ultra?

Jeśli szukasz niezawodnej opony, która sprawdzi się w trudnych warunkach, trafiłeś świetnie! Model VanContact Ultra to rozwiązanie przeznaczone właśnie dla Ciebie. Ogumienie bardzo dobrze radzi sobie zarówno na mokrej, jak i na suchej nawierzchni. Zastosowane rowki pozwalają na osuszanie bieżnika, co daje lepszą przyczepność w trakcie jazdy. Innowacyjne klocki bieżnika pozwalają na poprawę sterowalności pojazdu w zakrętach. W efekcie podróży w mieście czy nawet w dłuższych czasach będą bezpieczne i wyjątkowe. 

Co ciekawe, za przyczepność pojazdu odpowiadają zoptymalizowane klocki gumy, które świetnie współpracują z podłożem, zmniejszając opory toczenia w trakcie jazdy. W rezultacie Twoje ruszanie z miejsca staje się bardziej spokojne, a sama droga hamowania ulega skróceniu. 

Jeśli jesteś wymagającym użytkownikiem Continental VanContact Ultra, opony te spełnią wszelkie warunki wymagających kierowców. Celem konstruktorów przy tworzeniu tych opon było zredukowanie oporów toczenia, co przekłada się na niższe spalanie, a to daje konkretne oszczędności w naszej kieszeni! Czy to Ciebie przekonuje? Na pewno przekonało wielu kierowców, którzy podróżują na terenie Niemiec, bo właśnie tam kierowcy bardzo mocno ufają koncernowi Continental.

Zalety opon Continental Vancontact Ultra

Wielkim atutem Vancontact Ultra jest niemiecka niezawodność. Bowiem koncern słynie na całym świecie z nieprzeciętnej jakości wykonania! Co więcej opony charakteryzują się wysoką trwałością ściany bocznych. Jak zdradza producent, możesz cieszyć się wyjątkową przyczepnością w każdych warunkach pogodowych, dzięki inteligentnemu bieżnikowi.

A na dodatek, warto dodać, że ogumienie charakteryzuje się niskimi oporami toczenia i wysokimi przebiegami, które są możliwe dzięki zastosowaniu specjalnej mieszanki gumy.

Popularne rozmiary opon Continental Vancontact Ultra

Dostępne rozmiary opon Continental Vancontact Ultra

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.