Michelin Road 6

Michelin
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Michelin Road 6

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Michelin Road 6 to już szósta generacja bardzo popularnego i docenianego przez kierowców oraz krytyków modelu, który idealnie sprawdza się w motocyklach turystycznych i sportowo-turystycznych.

Francuska marka zawsze tworzy rozwiązania należące do segmentu premium, w których masz pewność i gwarancję wysokich osiągów, bezpieczeństwa i długich przebiegów. Podstawą tych właściwości są wytrzymałe materiały, które pozwoliły na zaimplementowanie nowoczesnych i funkcjonalnych technologii.

Model ten został przeznaczony do użytku głównie na twardych nawierzchniach okresu letniego, gdzie będzie dbał o wysoką przyczepność z nawierzchnią niezależnie od kaprysów pogody.

Deszcz nie jest tutaj problemem, a wszystko to dzięki zastosowaniu autorskiej i odnowionej rzeźby bieżnika. Pozwoliła ona na zwiększenie trakcji na mokrych trasach nawet o 15%, czyniąc każdy kilometr bezpieczną przyjemnością.

Zalety Michelin Road 6 

Wszystko to dzięki nowej technologii, którą jest Michelin Water Evergrip Technology. Jest to zaawansowana rzeźba bieżnika, która posiada głębokie rowki w strategicznie umieszczonych miejscach. Rozwiązanie to pomaga w odprowadzaniu wody i zanieczyszczeń nawet podczas trudnych zakrętów, czego rezultatem jest zmniejszony wpływ akwaplanacji na stabilność prowadzenia.

Jest to swoisty system drenażu, który pozwala Ci na dynamiczne manewry podczas kapryśnej pogody.Cała konstrukcja została tutaj stworzona na podstawie nowoczesnej mieszanki gumowej, którą wzbogacono o Michelin Silica Technology.

To autorskie rozwiązanie nie tylko wzmocniło możliwości trakcyjne opony Road 6, ale wpłynęło również na wytrzymałość ogumienia.

Dlaczego warto kupić Michelin Road 6?

Udało się tutaj uzyskać wysoki poziom odporności na przebicia, przecięcia, jak i inne pomniejsze uszkodzenia mechaniczne. W ten sposób masz pewność, że małe problemy na drogach nie spowodują wielkich szkód. 

Struktura opony zachowuje swoją elastyczność nawet podczas bardzo wysokich temperatur, przez co wytrzymałość mieszanki przekłada się również na powolny sposób ścierania się bieżnika. To prosta droga do przedłużenia przebiegów opony francuskiego koncernu, co pozwala cieszyć się jej możliwościami jeszcze dłużej. 

Od opon turystycznych i sportowo-turystycznych kierowcy zawsze wymagają komfortu ekonomicznego. Wiedząc o tym, marka Michelin postawiła tutaj na obniżone opory toczenia, co przekłada się bezpośrednio na mniejszą ilość spalanego paliwa.

W ten sposób z łatwością zaoszczędzisz, jednocześnie dbając o środowisko naturalne, do którego dostanie się znacznie mniejsza ilość dwutlenku węgla.

Dostępne rozmiary opon Michelin Road 6

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.