Altenzo Sports Navigator 2 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Altenzo Sports Navigator 2

Altenzo
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Altenzo Sports Navigator 2

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Altenzo Sports Navigator 2 to letnie ogumienie, którego przeznaczeniem jest praca w pojazdach z napędem 4x4, a szczególnie SUV-ach. Konstrukcja ta sprawdzi się świetnie zarówno podczas upalnych, jak i deszczowych dni lata, a wszystko to dzięki implementacji sprawdzonych standardów jakości i nowinek technologicznych.

Model ten opiera się na krzemionkowej mieszance gumowej, która odznacza się wysokim poziomem odporności na przebicia, przecięcia i inne pomniejsze uszkodzenia mechaniczne. Ta sama cecha pozwoliła na redukcję prędkości zużywania się bieżnika, co przełożyło się na długie przebiegi. Nie można też zapomnieć o lekkości, dzięki której obniżono opory toczenia, czego rezultatem jest mniejsza ilość spalanego paliwa.

Zaawansowana rzeźba bieżnika sprawia, że każdy kilometr jest tutaj otoczony wysokim poziomem bezpieczeństwa i kontroli nad pojazdem. Nawet akwaplanacja nie jest w stanie pokrzyżować planów, gdyż sprawny system drenażu szybko radzi sobie z nadmiarem zanieczyszczeń, odprowadzając je na zewnątrz.

Popularne rozmiary opon Altenzo Sports Navigator 2

Dostępne rozmiary opon Altenzo Sports Navigator 2

20 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.