Michelin Primacy 3 ST | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Michelin Primacy 3 ST

Michelin
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Michelin Primacy 3 ST

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Michelin Primacy 3 ST to opony letnie klasy premium, przeznaczone do większych samochodów osobowych. Prezentowany model został specjalnie zaprojektowany, by zapewniać bezpieczeństwo i najwyższy komfort jazdy. 

O stabilność tej opony podczas jazdy dba zaawansowana, asymetryczna rzeźba bieżnika. Dzięki zoptymalizowanej sieci rowków, Michelin Primacy 3 ST zachowuje znakomitą stabilność na zakrętach i sprawnie odprowadza wodę. A to zmniejsza ryzyko powstania zjawiska aquaplaningu. 

Michelin Primacy 3 ST – zalety

Opony Michelin Primacy 3 ST wyposażone są w rozwiązania najwyższej klasy. To dzięki nim kierowca może cieszyć się z każdego pokonanego kilometra. O zaletach prezentowanego modelu stanowią więc zaawansowane technologie, które mają zapewnić najlepsze wrażenia z jazdy. 

Najważniejsze zalety Michelin Primacy 3 ST

  • CushionGuard – mieszanka gumowa wykonana została z ultra elastycznej gumy, która pochłania wibracje i jeszcze skuteczniej amortyzuje nierówności drogowe. Kierowca może więc cieszyć się stabilniejszą i bardziej płynną jazdą. 
  • EvenPeak – unikalny wzór bieżnika z klockami o różnych rozmiarach, który lepiej rozprasza dźwięk. Producent deklaruje, że model Primacy 3 ST generuje nawet o 8% mniejszy hałas od opon konkurencji.
  • Technologia FlexMax – bardzo elastyczna formuła gumy poprawia przyleganie opony do drogi, co znacznie poprawia przyczepność na suchej i mokrej nawierzchni. 
  • Technologia StabiliGrip – podwyższona stabilność bieżnika, zapewniająca lepszą kontrolę nad samochodem oraz obniżone opory toczenia. 

Czy warto kupić Michelin Primacy 3 ST?

Michelin Primacy 3 ST to warty zakupu model, który oferuje wysoki poziom trwałości i komfortu jazdy, bez jednoczesnej utraty bezpieczeństwa. Bazuje na najnowocześniejszych rozwiązaniach technologicznych, które zostały opracowane przez jednego z liderów rynku. 

Jeśli więc poszukujesz najwyższej klasy opon na sezon letni, dobierz rozmiar i postaw na model Michelin Primacy 3 ST!

Popularne rozmiary opon Michelin Primacy 3 ST

Dostępne rozmiary opon Michelin Primacy 3 ST

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.