Profil Prosport

OPONY BIEŻNIKOWANE
Profil
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Profil Prosport

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Profil PROSPORT to opony letnie bieżnikowane, dostosowane do szerokiej gamy samochodów osobowych. Duża dostępność w popularnych rozmiarach pozwala komfortowo dobrać model zarówno do aut miejskich, jak i pojazdów o wyższych osiągach. 

Prezentowane opony letnie zostały wyposażone w nowoczesny, asymetryczny wzór bieżnika. Dzięki przemyślanej konstrukcji zachowuje on zoptymalizowaną przyczepność na suchej nawierzchni, a także sprawnie odprowadza wodę z powierzchni styku z drogą. Nadaje to codziennym podróżom większego poczucia bezpieczeństwa w sezonie letnim.

Do bieżnikowania ogumienia, marka Profil wykorzystuje wyłącznie wysokiej jakości materiały. To dodatkowa gwarancja, że opony letnie Profil PROSPORT posiadają odpowiednio wysoką trwałość oraz odporność na wpływ wysokich temperatur. 

Czy warto kupić opony Profil PROSPORT?

Opony Profil PROSPORT, jak i wiele innych modeli letnich producenta, tworzone są w oparciu o bogate doświadczenie w branży oraz jakościową produkcję. Prezentowany model posiada wszystkie certyfikaty i homologacje, świadczące o spełnieniu rygorystycznych norm

Warto też wspomnieć, że opony Profil PROSPORT znakomicie wpisują się w nowoczesne, ekologiczne trendy. Bieżnikowanie ogumienia wymaga znacznie mniej szkodliwych materiałów i energii. Kupując ten model, zdecydowanie pomagamy środowisku!

Pomimo wysokiej jakości wykonania i parametrów, model ten pozostaje dostępny w atrakcyjnej i niewygórowanej cenie. Dzięki temu, jest to znakomita alternatywa dla nowych i droższych opon znanych koncernów.

Dostępne rozmiary opon Profil Prosport

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.