KLASA PREMIUM

Pirelli Diablo Superbike SC2

120/70R17

MIESZANKA TWARDA (SC2)NA TOR (NHS)
Opony letnie Pirelli Diablo Superbike SC2 120/70R17 Front TL  SC2 NHS Oficjalny sklep marki Pirelli

Data produkcji: 2023/2024

Typ: Motocyklowe

Sezon: Letnie

Rozmiar: 120/70R17

Indeks nośności:
Maksymalne obciążenie na jedną oponę.

Indeks prędkości:

Gwarancja: 7 lat

Zobacz inne opony marki Pirelli

Zmień rozmiar

857
zł/szt.
DARMOWA DOSTAWA

Koszt dostawy zakupionych towarów w całości pokrywa sklep.

Oferta dotyczy przesyłki kurierskiej na terenie Polski.

Kup teraz, otrzymasz 19.06-20.06

Dostępność: w magazynie

Dostawa 3-4 dni robocze.

Przewidywana data doręczenia:

19.06.2024 - 20.06.2024

Oferta dotyczy przesyłki kurierskiej na terenie Polski z wybraną opcją płatności za pobraniem.

Dostępność: średnia ilość

Dostępność: średnia ilość w magazynie

Kup opony z montażem
w serwisie

Zamów opony z montażem w wybranym serwisie.

Pirelli Diablo Superbike SC2 120/70R17 Front TL SC2 NHS

Opony letnie to modele o twardszej mieszance gumowej, która dobrze przystosowuje się do jazdy na rozgrzanej nawierzchni. Montowane są najczęściej, gdy średnia temperatura wzrasta powyżej 7 stopni Celsjusza. Ogumienie dedykowane na letnie miesiące jest projektowane, by zapewniać komfort i bezpieczeństwo na suchej i mokrej nawierzchni oraz sprawniej zapobiegać zjawisku aquaplaningu.

Z jakiego segmentu pochodzą Pirelli Diablo Superbike SC2 120/70R17 SC2 NHS?

Model Pirelli Diablo Superbike SC2 120/70R17 SC2 NHS, który właśnie wybierasz pochodzi z segmentu premium. Znajdują się w nim opony najbardziej uznanych marek, często wyróżniające się jakością wykonania i parametrami jezdnymi. Zastosowanie najnowocześniejszych technologii oraz budowane latami know-how producenta świadczą, że otrzymany produkt ma bardzo wysoką jakość.

Pirelli to włoska marka opon założona w Mediolanie. Jej założycielem był Giovanni Battista Pirelli, a historia producenta sięga 1872 roku. Dziś grupa producencka Pirelli należy do czołówki światowej i tworzy opony letnie do samochodów osobowych, SUV-ów oraz aut 4×4 i pojazdów dostawczych. Włoska marka jest znana w motorsporcie, między innymi przez dostarczanie ogumienia do wyścigów F1.

Dla jakiego typu pojazdu przeznaczone są Pirelli Diablo Superbike SC2 120/70R17 SC2 NHS?

Opony motocyklowe to kluczowa część motocykla, decydujące o bezpieczeństwie i komforcie jazdy. Muszą mierzyć się z zupełnie innymi wyzwaniami niż standardowe modele samochodowe. Wzory bieżnika opon do motocykli są zróżnicowane tak, aby zapewnić przyczepność na różnych nawierzchniach. Dzięki temu mogą służyć zarówno podczas rekreacyjnej jazdy po asfalcie, jak i wyczynowych manewrów w terenie. Wybierając opony Pirelli Diablo Superbike SC2 120/70R17 SC2 NHS, stawiasz na rozwiązanie specjalnie zaprojektowane do motocykla i jego specyficznych wymogów!

Gwarancja ogumienia Pirelli Diablo Superbike SC2 120/70R17 SC2 NHS

Opony Pirelli Diablo Superbike SC2 120/70R17 SC2 NHS posiadają czas gwarancji na okres 7 lat. Dokładne warunki gwarancji, które określa producent opony zawiera karta gwarancyjna.

Ogumienie to jedna z najważniejszych części pojazdu. Jakość opon jest jednym z czynników wpływających na ich okres gwarancyjny. Opony z klasy premium cechują się często dłuższym okresem gwarancyjnym z dwóch głównych powodów:

  • w oponach klasy premium stosowane są liczne technologie,

  • opony premium prezentują wysoką jakość.

Etykieta Pirelli Diablo Superbike SC2 120/70R17 Front TL SC2 NHS

Opór toczenia (efektywność paliwowa)

Efektywność paliwowa, jest wyrażana za pomocą skali od A do G, gdzie A oznacza najbardziej efektywną oponę. Opór toczenia jest testowany w warunkach laboratoryjnych w których ogumienie jest montowane na obrotowy bęben imitujący nawierzchnię.

Przyczepność na mokrej nawierzchni

Klasa A oznacza najkrótszą drogę hamowania, a klasa E najdłuższą. Różnica między klasami to ok. 3-6m. Testowy pojazd porusza się na mokrej nawierzchni z prędkością 85km/h, następnie w wyznaczonym miejscu uruchamiane są hamulce.

Poziom hałasu

Klasa przedstawia pomiar w decybelach, gdzie A to opona najcichsza, C najgłośniejsza. Badanie przeprowadza się na zewnątrz pojazdu, gdy jest on rozpędzony do 80km/h przy wyłączonym silniku.

Przyczepność na śniegu (opony zimowe i całoroczne)

Symbol na etykiecie oznacza, że opony zostały przetestowane i spełniają określone normy. Pomiar wykonuje się, podczas pokonywania zakrętów, hamowania w określonym miejscu oraz przyspieszenia na nawierzchni pokrytej ubitą warstwą śniegu o grubości minimum 3cm.

Przyczepność na lodzie (opony zimowe)

Ikonę umieszcza się na etykiecie opony testowanej w najsurowszych warunkach zimowych. Opony te posiadają zwiększoną przyczepność do nawierzchni pokrytych lodem. Pomiary przeprowadzane są na specjalnie przygotowanych torach lodowych, testowana jest droga hamowania, pokonywanie zakrętów oraz przyspieszenie.

Gwarancja

7 lat <br />gwarancji
Sprawdź gwarancję powyższego producenta! Wiemy, jak istotna jest gwarancja ogumienia.
W pliku znajdziesz wszelkie informacje na ten temat.

Parametry Pirelli Diablo Superbike SC2 120/70R17 Front TL SC2 NHS

Rodzaj pojazdu

Motocyklowe

Sezon

Letnie

Producent

Pirelli

Nazwa opony

Diablo Superbike SC2

Rozmiar

120/70R17

Rodzaj bieżnika

Klasa opony

Klasa Premium

Gwarancja

7 lat

Indeks nośności

Indeks prędkości

Opór toczenia

Przyczepność na mokrej nawierzchni

Hałas zewnętrzny

Wzmocnienie (XL)

Nie

Rant ochronny (FR)

Nie

Homologacja

Nie

Raty

Możliwość zakupu opon na raty jest dostępna na stronie 24opony, a cały proces ogranicza się do kilku prostych kroków: wyboru modelu opon, wypełnienia wniosku, potwierdzenia tożsamości, oceny zdolności kredytowej przez Bank oraz cieszenia się nowym kompletem opon kupionym w wygodnych ratach.

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.