Opony Domin

OPONY BIEŻNIKOWANE
Domin
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj opony Domin

Szerokość

Profil

Średnica

Opony Domin – jakie wybrać?

Opony domin zimowe i letnie są dostępne w dość szerokiej ofercie wariantów, które spełnią wymagania współczesnego kierowcy. W ofercie firmy znajdują się modele na każdy sezon, między innymi do samochodów osobowych, SUV-ów o mocniejszym silniku oraz pojazdów dostawczych i rolniczych.

Każda opona w ofercie polskiego producenta bazuje na starszych wzorach czołowych marek branży oponiarskiej, dzięki czemu posiadają przemyślany układ elementów bieżnika oraz odpowiednie właściwości jezdne.

Szeroki wybór modeli oraz bardzo korzystna cena zakupu sprawia, że w sklepie 24opony można dopasować tanie opony Domin do swojego pojazdu, nie tracąc przy tym poczucia bezpieczeństwa i optymalnych osiągów.

Producent opon Domin

Domin to polski producent, zajmujący się tworzeniem i sprzedażą wysokiej jakości opon bieżnikowanych. Jest to ogumienie zregenerowane z fabrycznie nowym bieżnikiem, które przechodzi zaawansowany proces odzyskania początkowych właściwości jezdnych.

Celem firmy Domin jest tworzyć najlepsze opony bieżnikowane. W tym celu wykorzystuje nowoczesny, specjalistyczny sprzęt oraz starannie dobrane materiały. Zaawansowany technologicznie park maszynowy producenta jest wciąż ulepszany, aby opony Domin mogły spełniać wszystkie potrzeby rodzimych kierowców.

Polski producent nie spoczywa na laurach i wciąż udoskonala jakość oraz produkcję swoich opon. Dowodem na to jest rosnące zapotrzebowanie na opony bieżnikowane Domin oraz pozytywne opinie wielu kierowców.

Opony bieżnikowane Domin – czy warto kupić?

Korzystna cena i jakościowa produkcja to nie jedyne czynniki, które sprawiają, że opony bieżnikowane Domin to dobre i warte zakupu propozycje.

Firma korzysta z zaawansowanych konstrukcyjnie, często kierunkowych i asymetrycznych rzeźb bieżnika. Takie rozwiązanie umożliwia zachowanie odpowiedniej trakcji oraz skróconej drogi hamowania w trudniejszych warunkach. Opony bieżnikowane Domin mają pomóc zachować dobre właściwości jezdne nawet na zaśnieżonej i mokrej nawierzchni.

Przemyślany układ rowków każdego modelu sprawniej osusza opony, co korzystnie wpływa na bezpieczeństwo. Dzięki temu pojazd jest lepiej chroniony przed zjawiskiem poślizgu na poduszce wodnej, czyli aquaplaningiem.

O jakości opon bieżnikowanych Domin oraz doświadczeniu firmy świadczą liczne certyfikaty i homologacje. Wysoką jakość i zaufanie do opon polskiej firmy poświadcza między innymi Ośrodek Badawczo Rozwojowy Przemyślu Oponiarskiego "Stomil" z Poznania oraz Polskie Centrum Badań i Certyfikacji.

Jest to swoisty znak jakości, który poświadcza niską awaryjność oraz solidność opon bieżnikowanych firmy Domin.

Opony nalewane Domin to ekologiczny wybór

Opony nalewane Domin wymagają mniejszej ilości szkodliwych materiałów oraz energii do produkcji. Sam proces regeneracji opon pozwala dać im drugie życie. W efekcie niższa jest nie tylko cena, ale też emisja zanieczyszczeń do środowiska.

To sprawia, że opony nalewane polskiego producenta są dobrym wyborem dla kierowców chcących zadbać o środowisko. Opony nalewane Domin to ekologiczny i tańszy wybór do każdego pojazdu!

Najwyżej oceniane opony Domin

Ocena
producenta

Brak opinii użytkowników

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.