Opony Autogrip | Darmowa dostawa | Opinie | 24opony

Opony Autogrip

Autogrip
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

5.11/6

Wyszukaj opony Autogrip

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Popularne rozmiary opon Autogrip

Opony Autogrip producent

Autogrip to producent opon chińskiego pochodzenia, należący do znanego w branży koncernu Fullrun Tyre Corp. Specjalizacją firmy jest nie tylko produkcja opon, ale też handel detaliczny oraz hurtowy. Dzięki rozwiniętej sieci dystrybucji, opony producenta Autogrip są dziś rozpoznawalną marką w wielu krajach całego świata.

Opony producenta to głównie budżetowe modele klasy ekonomicznej, które sprawdzą się zarówno do typowych samochodów osobowych, jak i do mocniejszych aut z napędem 4x4 oraz lekkich pojazdów dostawczych.

Producent Autogrip tworzy ogumienie w zgodzie z zachodnimi trendami, stawiając na jakościową produkcję. Każdy model opon chińskiej marki produkowany jest przy użyciu zaawansowanych narzędzi oraz z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań branży oponiarskiej.

Lata doświadczenia w produkcji opon sprawiły, że producent Autogrip wyspecjalizował się w ogumieniu klasy ekonomicznej. Opony chińskiej marki oferują przede wszystkim bardzo dobry stosunek jakości do ceny, który doceniło już wielu kierowców na całym świecie.

Tanie opony Autogrip czy warto kupić?

Decydując się na tanie opony Autogrip, kierowca otrzymuje przede wszystkim konkurencyjny poziom komfortu i bezpieczeństwa codziennych podróży. Ogumienie producenta wykonane jest w sposób precyzyjny, dzięki czemu zapewnia pewniejsze prowadzenie, nawet na bardziej wyboistych drogach.

Do produkcji modeli opon Autogrip wykorzystywana jest zaawansowana mieszanka gumowa, wzbogacona o wiązki krzemionki. Dzięki temu, każdy produkt Autogrip pozostaje elastyczny w szerokim spektrum wysokich temperatur. To z kolei przekłada się na lepszą przyczepność i obniżone opory toczenia.

Warto wspomnieć, że opony Autogrip stają się coraz bardziej popularne wśród polskich kierowców, których ogólna ocena opon chińskiego producenta wydaje się być pozytywna. Zadowoleni użytkownicy często wskazują, że tanie opony Autogrip oferują wysoką wytrzymałość w stosunku do swojej ceny.

Dzięki tym cechom, ogumienie marki Autogrip jest bardzo dobrą alternatywą od wielu droższych marek europejskich. Opony polecane są kierowcom, dla których ważna jest solidna jakość wykonania, przyzwoite parametry jezdne oraz bardzo dobra cena.

Najwyżej oceniane opony Autogrip

Ocena
producenta

5.11/6

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.