Opony BCT | Darmowa dostawa | Opinie | 24opony

Opony BCT

BCT
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj opony BCT

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Popularne rozmiary opon BCT

Opony BCT producent

Opony BCT tworzone są przez producenta Bejing Capital Tyre Co. Jest to jedno z 6 państwowych przedsiębiorstw oponiarskich w Chinach. Prezentowane opony zyskują uznanie w wielu krajach Europy, Azji oraz obu Ameryk. 

Produkując opony BCT marka bazuje na zaawansowanych technologiach, które zostały sprowadzone od czołowych europejskich producentów. Dynamiczny rozwój producenta zaowocował zdolnością produkcyjną na poziomie ponad 300 tysięcy opon rocznie

Do jakich samochodów opony BCT?

Opony BCT dostępne są do szerokiej gamy samochodów osobowych i mniejszych aut miejskich. Specjalna linia ogumienia high performance znakomicie sprawdzi się także w SUV-ach i pojazdach o wyższej mocy silnika. 

Chińska marka stawia na dostępność swoich produktów dla szerokiego grona odbiorców, oferując popularne rozmiary oraz zróżnicowany indeks prędkości i nośności. Dzięki temu kierowca może komfortowo dobrać opony BCT do swoich potrzeb i pojazdu. 

Opony BCT opinie

O rosnącej popularności opon BCT świadczą liczne pozytywne opinie kierowców. Dobre rekomendacje dowodzą, że ogumienie to sprawdzi się zarówno do użytku prywatnego, jak i komercyjnego. 

Opony BCT zostały szczególnie docenione za bardzo korzystny stosunek jakości do ceny. Wysoka trwałość oraz zwiększone parametry jezdne idą tu w parze z niskim kosztem, który nie będzie znacznym obciążeniem dla budżetu kierowcy.

Najwyżej oceniane opony BCT

Ocena
producenta

Brak opinii użytkowników

Opony BCT
na sezon letni

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.