Sportiva

Opony Sportiva

Sportiva to marka produkowana przez niemieckiego potentata i zarazem lidera w branży oponiarskiej, grupę Continental. Będąc liderem w branży, Grupa Continental produkuje kilka popularnych na świecie marek w dziale opon osobowych, dostawczych i ciężarowych dla kompaktowych, średnich, samochodów 4x4 oraz aut dostawczych. Opony Sportiva są stabilne, mocne i bezpieczne. Pprzeznaczone są do samochodów osobowych oraz samochodów dostawczych. Opony Sportiva mają nowoczesny wzór bieżnika, odpowiedni na mokre nawierzchnie. Dzięki wyższej odporności na aquaplaning i większej stabilności, silnie profilowane opony Sportiva zapewniają dobrą przyczepność do powierzchni. Opony te zapewniają niski opór toczenia i zminimalizowany hałas dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii w mieszance bieżnika. Opony Sportiva zapewniają lepsze przebiegi i doskonałą przyczepność.

Wyszukaj opony
Sportiva

Szerokość

Profil

Średnica

Klasa opony: EKONOMICZNA

Klasa ekonomiczna nazywana również budżetową charakteryzuje się niską ceną. Opony tej klasy mają dobry stosunek ceny do parametrów jednych. Klasa ekonomiczna to zrównoważone osiągi. Technologie użyte do produkcji opon klasy ekonomicznej są przeniesione ze starszych modeli opon klasy Premium co zapewnia że opony będą miały dobre parametry.

Najpopularniejsze opony Sportiva

Sportiva Snow Win 2

Sportiva Snow Win 2 to opona zimowa klasy ekonomicznej do samochodw osobowych. Nowoczesny kierunkowy bieżnik zapewnia doskonałe odprowadzania wody i błota pośniegowego. Opona odporna jest na zjawisko aquaplaningu. Rzeźba bieżnika z wieloma lamelami sprawia, ze opona św (...)

płatności elektroniczne
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Copyright © 2010-2018 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

801 002 140

52 561 11 40

tel. stacjonarne

tel. komórkowe

Infolinia