Opony Aufine | Darmowa dostawa | Opinie | 24opony

Opony Aufine

Aufine
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

4.17/6

Wyszukaj opony Aufine

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Popularne rozmiary opon Aufine

Opony Aufine – kto produkuje?

Opony Aufine produkowane są przez chińskie przedsiębiorstwo Qingdao Aufine Tyre Co., Ltd. W ofercie producenta znajduje się szeroka gama wysokiej jakości opon do samochodów osobowych, SUV-ów, a także lekkich aut dostawczych i ciężarowych. 

Warto wspomnieć, że opony Aufine są produkowane przy użyciu światowej klasy sprzętu oraz technologii. Dzięki temu chińska marka odnosi sukcesy na kolejnych rynkach i dziś sprzedaje ogumienie na każdym kontynencie w ponad 130 krajach. 

Opony Aufine czy warto kupić?

Opony Aufine to warta zakupu propozycja dla kierowców, którzy cenią korzystny zakup. Prezentowane ogumienie należy do klasy ekonomicznej i charakteryzuje je bardzo niska cena zakupu, pozostająca w dobrym stosunku do wysokiej jakości oraz trwałości. 

Powyższe atuty to w dużej mierze zasługa przemyślanych wzorów bieżnika i dopracowanej w szczegółach mieszanki gumowej. Dzięki nim, opony Aufine umożliwiają bezpieczniejszą i bardziej komfortową podróż zarówno na krótkich dystansach, jak i podczas długich podróży.

Aufine opony opinie

Opony Aufine zyskują popularność wśród zmotoryzowanych na całym świecie. Liczne pozytywne opinie polskich kierowców chwalą między innymi dobre zachowanie ogumienia w trudnych warunkach oraz dobry stosunek jakości do ceny. 

Wysoką jakość prezentowanych potwierdzają liczne wyróżnienia. Chińska firma posiada między innymi certyfikaty ISO 9001, DOT, INMETRO, CCC, ECE i wiele innych. To potwierdza, że opony Aufine spełniają rygorystyczne normy i są gotowe na polskie warunki drogowe!

Najwyżej oceniane opony Aufine

Ocena
producenta

4.17/6

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.