Prestivo

Opony Prestivo

Prestivo to brytyjska marka opon. Na rynku polskim istnieje od wiosny 2016 roku. W ofercie Prestivo znajdują się opony do aut osobowych, typu SUV i z napędem 4x4 oraz do aut dostawczych.

Wyszukaj opony
Prestivo

Szerokość

Profil

Średnica

Klasa opony: EKONOMICZNA

Klasa ekonomiczna nazywana również budżetową charakteryzuje się niską ceną. Opony tej klasy mają dobry stosunek ceny do parametrów jednych. Klasa ekonomiczna to zrównoważone osiągi. Technologie użyte do produkcji opon klasy ekonomicznej są przeniesione ze starszych modeli opon klasy Premium co zapewnia że opony będą miały dobre parametry.

Najpopularniejsze opony Prestivo

Prestivo PV-HP1

Opona Prestivo PV-HP1 to opona letnia klasy ekonomicznej do małych i średnich samochodów osobowych. Występuje w przedziale od 14 do 15 cali. Trzy szerokie wzdłużne rowki powodują, że opona jest odporna na aquaplaning. Wzmocniony bark opony sprawia, że jazd an oponie Pre (...)

Prestivo PV-S1

Opona Prestivo PV-S1 to opona osobowa do samochodów osobowych klasy średniej i wyższej. Opona ta występuje w przedziale od 15 do 19 cali. Opona posiada 4 szerokie rowki wzdłużne co powoduje, że opony są odporne na aquaplaning. Sztywniejsza konstrukcja barku zwiększa pre (...)

Prestivo PV-VN1

Opona letnia Presitvo PV-VN1 Opona letnia Prestivo PV-VN1 to opona przeznaczona do samochodw dostawczych. Dzięki usztywnionym barkom bieżnika, opona opona charakteryzuje się wysoką precyzją jazdy i rwnomiernym zużyciem. Opona letnia Prestivo PV-VN1 - doskonały wy (...)

Prestivo PV-X1

Opona Prestivo PV-X1 Opona Prestivo PV-X1 to opona letnia do samochodw z napędem 4x4 i typu SUV. Opona posiada oznaczenie M+S. Występuje w przedziale od 16 do 20 cali. Jest bardzo cicha i komfortowa. To doskonały wybr w przystępnej cenie. Kup opony letnie Prestivo P (...)

Najwyżej oceniane

Ocena
producenta

Pozostałe opony Prestivo

płatności elektroniczne
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Copyright © 2010-2018 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

801 002 140

52 561 11 40

tel. stacjonarne

tel. komórkowe

Infolinia