Presa

Opony Presa

Producentem marki PRESA jest tajwański koncern Maxxis, który mieści się w pierwszej dziesiątce producentów opon. Marka doceniona została na rynkach zagranicznych. Za dystrybucję modelu PWA w Polsce odpowiada firma ITR CEE, która reprezentuje między innymi markę Yokohama. Od kwietnia 2017 r. w sprzedaży dostępny jest pierwszy model z oferty Presa.

Wyszukaj opony
Presa

Szerokość

Profil

Średnica

Klasa opony: EKONOMICZNA

Opony klasy ekonomicznej – bogaty wybór w niskiej cenie

Opony klasy ekonomicznej, zwane inaczej „budżetową” cechują się atrakcyjną ceną zakupu. Opona z niższej półki, to produkt oparty na klasycznych i sprawdzonych rozwiązaniach. Do produkcji opony ekonomicznej stosowane są tradycyjne mieszanki gumy.

Wybierz opony dostosowane do swoich potrzeb i stylu jazdy!

Zadaj sobie pytania: Gdzie poruszasz się samochodem? Tylko w mieście, czy również w dalsze trasy? Jaki auto posiadasz? O dużej czy małej mocy silnika? Jaki styl jazdy preferujesz? Spokojny czy dynamiczny? Odpowiednio dobrane opony to gwarancja bezpieczeństwa.

Opony klasy ekonomicznej – dla jakich samochodów?

Klasa ekonomiczna opon dedykowana jest dla niewielkich samochodów miejskich. Jeśli preferujesz spokojną jazdę w warunkach miejskich, a przebiegi są umiarkowane, to opony klasy ekonomicznej są właśnie dla Ciebie.

Najpopularniejsze opony Presa

Presa PWA

4.37/6

Presa PWA opony wielosezonowe Producentem marki PRESA jest tajwański koncern Maxxis , ktry mieści się w pierwszej dziesiątce producentw opon. Marka doceniona została na rynkach zagranicznych. Za dystrybucję marki PRESA w Polsce odpowiada firma ITR CEE , k (...)

Najwyżej oceniane

Ocena
producenta

4.37/6

Pozostałe opony Presa

płatności elektroniczne
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Copyright © 2010-2019 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

801 002 140

52 561 11 40

tel. stacjonarne

tel. komórkowe

Infolinia