Wyszukaj opony
Sumitomo

Szerokość

Profil

Średnica

Popularne rozmiary
opon Sumitomo

Klasa opony: EKONOMICZNA

Opony klasy ekonomicznej – bogaty wybór w niskiej cenie

Opony klasy ekonomicznej, zwane inaczej „budżetową” cechują się atrakcyjną ceną zakupu. Opona z niższej półki, to produkt oparty na klasycznych i sprawdzonych rozwiązaniach. Do produkcji opony ekonomicznej stosowane są tradycyjne mieszanki gumy.

Wybierz opony dostosowane do swoich potrzeb i stylu jazdy!

Zadaj sobie pytania: Gdzie poruszasz się samochodem? Tylko w mieście, czy również w dalsze trasy? Jaki auto posiadasz? O dużej czy małej mocy silnika? Jaki styl jazdy preferujesz? Spokojny czy dynamiczny? Odpowiednio dobrane opony to gwarancja bezpieczeństwa.

Opony klasy ekonomicznej – dla jakich samochodów?

Klasa ekonomiczna opon dedykowana jest dla niewielkich samochodów miejskich. Jeśli preferujesz spokojną jazdę w warunkach miejskich, a przebiegi są umiarkowane, to opony klasy ekonomicznej są właśnie dla Ciebie.

Najpopularniejsze opony Sumitomo

Sumitomo BC100

Sumitomo BC100 opona na lato Firma Sumitomo to niezależny producent, ktry cieszy się dobrą reputacją. Firma oferuje pełną gamę opon do aut osobowych, 4x4, SUV i typu light truck, zapewniając komfort w każdym pojeździe przy rżnych stylach jazdy. Opony te (...)

Sumitomo SL727

Sumitomo SL727 opona na lato Sumitomo Tyres to marka premium opon eksportowych Sumitomo Rubber Industries Ltd. Firma Sumitomo to niezależny producent, ktry cieszy się dobrą reputacją. Sumitomo Rubber posiada ponad stuletnie doświadczenie techniczne i pr (...)

Najwyżej oceniane

Ocena
producenta

Pozostałe opony Sumitomo

płatności elektroniczne
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Copyright © 2010-2019 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

801 002 140

52 561 11 40

tel. stacjonarne

tel. komórkowe

Infolinia